2023-05-16

Finały seriali „Sługa Narodu” i „Rodzina na Maxa” w Czwórce

0

Ostatnie odcinki pierwszych sezonów obu produkcji wyjątkowo na antenie TV4. Emisję seriali przeniesiono ze względu na finał siatkarskiej Ligi Mistrzów z udziałem polskich drużyn, którego transmisję zaplanowano w otwartym Polsacie. W sobotę 20 maja „Sługa Narodu” o godz. 20:00, a „Rodzina na Maxa” o godz. 21:00 w Czwórce.

Zmiana anteny!
W sobotę 20 maja fani seriali „Sługa Narodu” oraz „Rodzina na Maxa” mogą obejrzeć po dwa ostatnie odcinki pierwszego sezonu ulubionych produkcji. Ich emisja wyjątkowo na antenie Czwórki, drugiej po Polsacie największej ogólnodostępnej stacji z Grupy Polsat Plus!

Finał Ligi Mistrzów siatkarzy w Polsacie
Zmiany kanału i emisji seriali pokrywają się z czasem nadawania wyjątkowego wydarzenia sportowego. Na otwartej antenie Polsatu 20 maja o godz. 20:15 mecz finałowy Ligi Mistrzów CEV siatkarzy z udziałem dwóch polskich drużyn. Na parkiecie Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębski Węgiel. Siatkówka w Polsce od lat cieszy się niezmiennie ogromną popularnością, a sobotnia konfrontacja mistrza i wicemistrza Polski na arenie europejskiej to wydarzenie bez precedensu w historii dyscypliny.