2023-03-17

„Love Island. Wyspa miłości”: Kuba i Marta w 7. edycji

0

Oto dwoje nowych uczestników w willi randkowego reality show. Co o nich wiadomo? Kuba Wojnowski i Marta Borkowska wchodzą do programu, żeby rozbić istniejące pary i zbudować nowe związki. Są zdeterminowani, żeby walczyć o swoje szczęście, więc ich pojawienie się to gwarancja emocji i dużego zamieszania w 7. edycji „Love Island. Wyspa miłości”. Kim są przystojny singiel i gorąca singielka? Sprawdź!

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Jaki jest Kuba „Wojna” Wojnowski?
Widzowie Polsatu doskonale znają barmana pracującego w Oslo, jako zwycięzcę pierwszej edycji reality show „Farma”. Poza udziałem w programie i pracą Kuba dużo podróżuje. Mieszkał w Emiratach Arabskich, Francji i Anglii, a siedem lat temu osiadł w Norwegii. Coraz częściej myśli jednak o powrocie do Polski, najchętniej dla ukochanej osoby. Lubi flirtować, jest otwarty na nowe znajomości. Szuka szczerego i dojrzałego uczucia. Czy znajdzie je w „Love Island. Wyspa miłości”?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Jakie atuty ma Marta Borkowska?
Trenerka fitnessu i modelka, której pasją jest fotografia podkreśla, że doświadczenia z poprzedniego związku skłoniły ją do częstego podróżowania i odkrywania tego, co proponuje życie. Jest ciekawa ludzi i żądna przygód. Odważna, pewna siebie ekstrawertyczka. Zmotywowana i nastawiona na osiąganie sukcesów. Wierzy w prawdziwą miłość i ma otwarte serce.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 21:00 w Czwórce.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci