2023-01-18

„Policjantki i Policjanci”: 18. sezon i 1000 odcinków serialu

0

Wiosną na antenie Czwórki emisja kolejnej serii jednej z najpopularniejszych polskich produkcji codziennych. „Policjantki i Policjanci” w 18. sezonie przekroczą liczbę 1000 odcinków. Zapraszamy od 27 lutego w stałym paśmie - od poniedziałku do piątku o godz. 19:00

Co w 18. sezonie produkcji?
W nowych odcinkach obok policyjnych akcji i dramatycznych interwencji, na pierwszy plan wysuwają się wątki obyczajowe, w których widzowie śledzą dalsze losy głównych bohaterów i ich relacje – miłość, związki, rozstania, więzi rodzinne i przyjacielskie. Poznają też ich tajemnice z przeszłości i są świadkami zaskakujących metamorfoz.

Goście w serialu
Podobnie jak w poprzednich sezonach w głównych rolach: Anna Bosak, Anna Kukawska, Alicja Dąbrowska, Mariusz Węgłowski, Paweł Monsiel, Paweł Kowalczyk, Wojciech Sikora, Paweł Okoński, Wojciech Sukiennik i Przemysław Puchała. W serialu gościnnie wystąpią popularne gwiazdy oraz kolejne nowe twarze.

Niesłabnąca popularność
Wyemitowany jesienią poprzedni sezon „Policjantek i Policjantów” oglądało łącznie 9,4 mln osób. Wśród widzów przed trzydziestym rokiem życia serial Czwórki był czwartą najchętniej oglądaną pozycją w swoim paśmie, również na czwartym miejscu plasował się w grupie komercyjnej 16-59. Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa.

 

  

18. sezon serialu Policjantki i Policjanci od 27 lutego od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce.