2022-04-11

Światowy hit „Łowcy skarbów. Kto da więcej”. Trwa casting!

0

W zakamarkach wielu strychów, piwnic, szaf i kredensów, pod postacią niepozornych przedmiotów, mogą kryć się prawdziwe skarby. Nowy program Czwórki „Łowcy skarbów. Kto da więcej” to wyjątkowa szansa, aby je odkryć, poznać ich wartość i nieźle na nich zarobić. Przede wszystkim to jednak świetna zabawa dla widzów. Show na antenie Czwórki jesienią 2022 roku. Obecnie trwa nabór uczestników. Sprawdź, co zrobić, aby wystąpić programie.

Na casting można zgłaszać się poprzez formularz pod adresem: https://www.tv4.pl/casting/lowcy-skarbow.

Kto może zostać uczestnikiem?
W programie udział może wziąć każdy. A to dlatego, że każdy ma w domu coś wartościowego. Czasem nawet cenniejszego, niż mogłoby się wydawać. I właśnie to coś może wpaść w oko ekspertowi wyceniającemu przedmiot lub jednemu z dealerów sztuki i kolekcjonerów, którzy czekają w studiu z portfelami pełnymi pieniędzy oraz nadzieją na złowienie skarbu do dalszej sprzedaży lub do swoich prywatnych zbiorów.

Vintage i przedmioty z duszą; to, co zalega w szufladach, schowkach lub stanowi rodzinną pamiątkę; bibeloty i wielkie, stare meble - wszystkie te przedmioty zostaną wycenione, a następnie sprzedane… lub nie. Kto da więcej za babciny kubek, secesyjną sofę lub ogrodowego krasnala? Neon z czasów PRL i puzderko na tabakę z XVIII wieku, a może abstrakcyjny obraz od ekscentrycznego wujka? Wszystko ma swoją cenę!

Zasady programu
Szacunkową wartość każdej przyniesionej do studia rzeczy i pogłębioną wiedzę na jej temat właściciele poznają w rozmowie z jednym z trzech ekspertów programu: profesjonalistów na rynku sztuki i antyków, znawców współczesnych trendów w urządzaniu wnętrz, czy specjalistów od biżuterii. Uzbrojeni w tę wiedzę właściciele mogą następnie wziąć udział w aukcji, w której to oni trzymają w ręku młotek licytatora. Kupującymi są dealerzy sztuki i kolekcjonerzy, którzy licytują - czasami bardzo wysoko - oferowane przedmioty. Ale ostateczna decyzja zawsze należy do sprzedającego. Jeśli dobije targu - wychodzi ze studia z gotówką, jeśli nie - zabiera swój przedmiot do domu.

Emocje, wiedza i sprawdzony format
„Łowcy skarbów. Kto da więcej” to doskonałe połączenie rozrywki, wiedzy i emocji. Przedmioty i ich historie ożywają na naszych oczach. Licytacje mogą przyprawić o zawrót głowy. A w studiu goszczą wspaniali, nieznani szerokiej telewizyjnej widowni ludzie o niezwykłych pasjach i fascynującej wiedzy.

Program jest realizowany na podstawie formatu „Cash or Trash”, dystrybuowanego przez Warner Bros. International Television Production. Pierwowzór doczekał się ośmiu sezonów i 1400 odcinków wyemitowanych w Niemczech, czterech sezonów we Francji oraz nowych edycji m.in. w Wielkiej Brytanii, Holandii i we Włoszech. Polską edycję produkuje dla Czwórki Polot Media.

„Łowcy skarbów. Kto da więcej” jesienią 2022 roku w Czwórce. Weź udział w castingu!

Komentarze