2021-10-22

„Święty”: Konkurs na gosposię i walka z hejtem w sieci

0

Oglądaj odcinki 161, 162, 163 i 164 od 25 do 28 października na antenie Czwórki. Nowe zagadki, osobiste perypetie i intrygujące historie. Jakie wątki tym razem pojawiają się w serialu „Święty”?

Oglądaj Święty online na polsatgo.pl.

„Święty” - odcinek 161
Anita odwiedza w areszcie technologa. Mężczyzna tłumaczy, że do spożywania alkoholu namówiła go Tamara. Anita nabiera w stosunku do niej podejrzeń i postanawia bezpośrednio z nią porozmawiać i wyjaśnić sprawę.
Na plebanię przyjeżdża biskup Mrugała. Prosi Jolantę, by pomogła mu w wyborze gosposi. Jola, razem z księdzem i Lucjanem, od razu zabiera się do powierzonego zadania. Kandydatki - Stasia i Gienia - zostają poddane różnym próbom.
Tymczasem Kordas chce zaradzić hejtowi na Luizę w prasie i internecie. Zamierza też kupić córce część firmy Anity. Odwiedza szwagierkę, by złożyć jej ofertę.
Bartosz wyjeżdża na kilka dni nad morze z Arletą i Anią. Przekłada z tego powodu lekcje tańca z Magdą na przyszły tydzień.

„Święty” - odcinek 162
Gospodyni jest zaniepokojona podejrzanym zachowaniem kandydatek. Okazuje się, że kobiety nie są tym, za kogo się podawały. Ksiądz, Lucjan i Jolanta zamierzają je zdemaskować, jednak w międzyczasie sami popadają w tarapaty. Czy wyjdą z tego cało?
Luiza zastaje ojca w trakcie kłótni z Tamarą. Dziewczyna chce z nią porozmawiać sam na sam. Kordas ma dość stresu związanego z ukrywaniem, kim dla niego jest Tamara. Kupuje jej bilet do Paryża i wynajmuje tam dla niej mieszkanie.
Tymczasem we Wrocławiu Patryk wymyśla, jak uporać się z hejtem, którego ofiarą padła Luiza. Planuje wywołać jeszcze większy szum w internecie…

„Święty” - odcinek 163
Laura i Białach starają się znaleźć wolny czas na spotkanie, jednak oboje są bardzo zajęci. Żbikowski zostaje wyróżniony tytułem policjanta roku. Nagrodą jest tygodniowa wycieczka do Miami. Sierżant nie wygląda na szczęśliwego. Postanawia oddać bilet…
Edward oferuje Czarnej darmowy pobyt w jego hotelu SPA. Kelnerka jedzie tam razem z Michałem na krótki urlop. Pod ich nieobecność w barze odbywają się chrzciny. Laura i Jolanta przychodzą na zastępstwo, żeby pomóc Białachowi w obsługiwaniu gości. Podczas imprezy rodzinnej wybucha kłótnia, którą przerywa Mikołaj.

„Święty” - odcinek 164
Czarna przyjeżdża z mężem do hotelu SPA, gdzie mają świętować swoją rocznicę. Jednak Michał znajduje w pokoju coś, co psuje cały pobyt.
Tymczasem Lucjan pomaga Patrykowi w realizacji teledysku. Biorą w nim udział członkowie Klubu Kawalera i Maryla. Okazuje się, że utwór nie osiąga oczekiwanej liczby wyświetleń. Patryk postanawia iść do Michała i sprowokować go. Nagrywa jego reakcję i zamieszcza w sieci.
Anita przeprasza Luizę za nieudaną kampanię reklamową perfum. Magda znajduje błąkającą się po Uroczysku alpakę. Ku zaskoczeniu policjantów zgłasza się po nią gospodyni.

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze