2021-10-02

„Święty”: Parafialny blog, sesja foto, wymarzony dom

0

Oglądaj odcinki 149, 150, 151 i 152 od 4 do 7 października na antenie Czwórki. Nowe zagadki, osobiste perypetie i intrygujące historie. Jakie wątki tym razem pojawiają się w serialu „Święty”?

Oglądaj Święty online na polsatgo.pl.

„Święty” - odcinek 149
Czarna jest załamana aferą z ubraniami. Po rozmowie z Rosińską zaczyna się obawiać kontroli z urzędu skarbowego.
Kordas prosi Żbikowskiego o przysługę. Ten wyszukuje mu adres pewnej kobiety. Kogo i w jakim celu odwiedza biznesmen?
Na komisariat przychodzi kobieta, która zgłasza, że w Uroczysku grasuje potwór. Sierżant, Magda i Bartosz zajmują się sprawą. Co za stworzenie straszy na drzewie?
Tymczasem urzędnicy wynajmują bar Białacha na imprezę urodzinową dla szefa. Jednak pracownicy nie wydają się przepadać za swoim zwierzchnikiem. Przyjęcie czeka tragiczny koniec.

„Święty” - odcinek 150
W barze Białach prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci szefa urzędników, a Luiza bierze udział w sesji zdjęciowej do kampanii reklamowej perfum Anity.
Organista zakłada blog parafii. Planuje tam zamieszczać krótkie filmiki poradnikowe. Wykorzystuje wiedzę gospodyni, żeby pogodzić dwóch skłóconych członków Klubu Kawalera.
Tymczasem Janek przyjmuje zlecenie Tamary i zaczyna malowanie jej portretu.

„Święty” - odcinek 151
Kordas dowiaduje się, że Michał pracuje w jego przetwórni. Biznesmen ma dla niego bardzo korzystną propozycję. Kucharz musiałby jednak zrezygnować z etatu w barze.
Na komisariat przychodzi Sandra. Interesuje się Kubą i jego tajemniczą dziewczyną. Komentuje też życie prywatne Magdy.
Organista w dalszym ciągu nagrywa filmiki na blog parafii. Podczas relacji na żywo wybucha nie lada awantura. Wszystko za sprawą wściekłej na Lucjana Aurelii.
W międzyczasie okazuje się, że dom, na który zbierają pieniądze Czarna i Michał, został już sprzedany.

„Święty” - odcinek 152
Czarna odkrywa, kto sprzątnął im sprzed nosa ich wymarzony dom. Załamanym młodym małżonkom z pocieszeniem przychodzą rodzice Michała. Chcą przepisać młodym gospodarstwo. Sprawa nie do końca jest prosta, bo Zdunowie spadek przekażą pod jednym warunkiem.
Janek kończy malować portret Tamary. Za zarobione pieniądze chłopak zaskakuje Luizę drogim prezentem.
Tamara wręcza obraz Kordasowi. Nieoczekiwanie spotyka się ze swoją siostrą w gabinecie. Czy dalej będzie podawała się za sprzątaczkę?
Luiza cieszy się popularnością zdobytą dzięki reklamie perfum. W końcu przyznaje się ojcu, że została wyrzucona z uczelni i że wzięła udział w kampanii Anity.
Na plebanii Wróbel uderza się w głowę. W wyniku urazu rodzą się w nim wyjątkowe uczucia względem gospodyni.

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze