2021-06-18

Ponad milion widzów serialu „Święty” w Czwórce

0

Powstaje czwarta seria produkcji z Mariuszem Węgłowskim i Michałem Milowiczem. Kolejne odsłony serialu „Święty” na antenie Czwórki zaplanowano na jesień 2021 roku. Jakie wyniki osiągnął serial w trzecim sezonie?

Oglądaj serial Święty online na IPLA.TV.

Emitowany wiosną 2021 roku trzeci sezon tej produkcji, która wkrótce po debiucie stała się jednym z hitów wieczornego pasma Czwórki, gromadził średnio ponad milion widzów. Przełożyło się to na udziały w rynku przekraczające 7% (SHR All 4+), a w grupie komercyjnej sięgające prawie 5%.

Niezmiennie najlepszymi udziałami serial może się pochwalić wśród młodej widowni: w grupie 16-29 wyniosły one 8,2%, a w rekordowym dla tej grupy odcinku tego sezonu - aż 14,5%.

Najlepsze wyniki cykl o perypetiach sołtysa z Uroczyska - 1,24 mln widzów i udziały w rynku na poziomie 10% (SHR All 4+) - odnotował odcinek wyemitowany 27 maja, z kolei najwyższe udziały w grupie komercyjnej - 7,3% uzyskał odcinek z 30 marca.

 

W paśmie emisji „Świętego” - od poniedziałku do czwartku o godz. 20 - Czwórka zajmowała czwarte miejsce na rynku w grupie 4+, podobnie jak wśród młodych widzów w wieku 16-29 lat, a w grupie komercyjnej wyprzedziła m.in. TV Puls.

Święty od poniedziałku do piątku o godz. 09:50 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze