2021-02-02

„Kochane pieniądze”: Nowy serial od 1 marca w Czwórce

0

„Hajs”, „kasa”, „forsa” - bez względu na nazwę, fundusze są ważne w naszym życiu. Nowy serial Czwórki pokaże, jakim darem lub przekleństwem mogą stać się... pieniądze. W emitowanej od 1 marca produkcji „Kochane pieniądze” zobaczymy historie obyczajowe i kryminalne, dramatyczne i komiczne, z happy endem i bez. Emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00.

Mówi się o nich, że są dobrym sługą, ale złym przewodnikiem i że nigdy z nimi nie jest tak dobrze, jak źle jest bez nich. Że gdy ich wiele, wokół przyjaciele i że nic nie zmienia człowieka tak, jak one. Podobno rządzą światem i gdy nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi właśnie o nie. Pieniądze…

O tym, jak pomagają i jak przeszkadzają, jakim darem i jakim przekleństwem bywają, jak ułatwiają dotarcie do celu i jak sprowadzają na manowce, opowiada nowy serial Czwórki zatytułowany „Kochane pieniądze”.

Tytuł serialu żartobliwie nawiązuje do motywu przewodniego łączącego wszystkie odcinki, którym są nie tyle same pieniądze, co stosunek do nich - często bardzo emocjonalny - oraz ludzkie wybory, reakcje i postawy w sytuacjach, jakich tłem są finanse. W „Kochanych pieniądzach” zobaczymy historie obyczajowe i kryminalne, dramatyczne i komiczne, z happy endem i bez. Wśród bohaterów serialu będą zamożni biznesmeni i bezdomni, kobiety i mężczyźni, emeryci i studenci, duchowni i przestępcy, ci, którzy niespodziewanie się wzbogacili i ci, którzy właśnie zbankrutowali, tacy, którzy podporządkowali swoje życie zarabianiu pieniędzy i tacy, którzy świadomie z nich zrezygnowali.

Widzowie poznają perypetie kobiety szantażowanej z powodu błędu z przeszłości, odnoszącego sukcesy piłkarza i jego przyjaciela bez grosza, nastolatki, której miliony wygrane na loterii przyniosą gorzkie rozczarowania, potrzebującego pieniędzy na operację dziecka zawodnika MMA, który dostanie propozycję ustawionej walki, dziewczyny wydziedziczonej przez rodzinę z powodu swojej orientacji, emerytki, która w czasie pandemii stanie się celem oszustów oferujących szczepienia czy rolnika, który znalazł na swoim polu naczynie pełne cennych średniowiecznych dukatów.

Czy pieniądze dadzą im szczęście? Przekonamy się wiosną, oglądając serial. Zapraszamy!

„Kochane pieniądze” od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00 w Czwórce.

Komentarze
© TV4 2021