2020-12-23

„Święty”: Prawie 1,3 mln widzów premierowych odcinków

0

Czwórka jesienią 2020 roku została wiceliderem wśród młodych widzów. W paśmie serialu „Święty” - od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 - z udziałami w rynku sięgającymi 9% stacja plasowała się na czwartym miejscu w Polsce, prawie dwukrotnie dystansując TVN7, a dwuipółkrotnie - TV Puls. Wiosną zostanie wyemitowany nowy sezon popularnej produkcji.

W grupie komercyjnej udziały stacji przekraczały 7%, zapewniając jej piątą lokatę na rynku, a wśród widzów przed trzydziestką z wynikiem prawie 11% (SHR All 16-29) Czwórka była drugą najchętniej oglądaną telewizją w Polsce.

Największa widownia pojedynczego odcinka (12 października) to 1,515 mln widzów przy udziałach w rynku wynoszących 10%, najwyższe udziały w grupie komercyjnej przekroczyły 9% (17 listopada), a w grupie 16-29 - aż 16% (16 września).

„Święty” to komedia obyczajowa, w której osobiste perypetie bohaterów i wydarzenia z życia małej społeczności, przeplatają się z kryminalnymi zagadkami. W jesiennych odcinkach w obsadzie serialu - obok Mariusza Węgłowskiego, Michała Milowicza, Saszy Reznikowa, Jolanty Niedźwieckiej, Klaudii Sokołowskiej, Pameli Płachtij i Ediego - pojawili się m.in. Anna Iberszer, Kazik Mazur, Vienio, Magdalena Wróbel, Leszek Stanek, Krzysztof Hanke, Monika Mariotti.

Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa S.A.

Komentarze
© TV4 2021