2020-12-11

Satyryczno-polityczne „Ucho prezesa” od 4 stycznia w Czwórce

0

Emisja komediowego serialu od poniedziałku do czwartku po wieczornym filmie. To nie żart! Nowy Rok w Czwórce zaczynamy z szerokim uśmiechem. Od 4 stycznia zapraszamy na jedną z najentuzjastyczniej przyjętych polskich produkcji ostatnich lat. „Ucho prezesa” przez cztery kolejne dni w tygodniu, zawsze około godz. 23:00.

„Ucho prezesa” to serial komediowy w satyryczny sposób komentujący polską rzeczywistość polityczną, stworzony przez lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju, Roberta Górskiego - autora scenariusza i odtwórcę głównej roli - Prezesa, do którego ucha pragną dotrzeć goście przewijający się przez jego gabinet.

W obsadzie produkcji znaleźli się znakomici artyści kabaretowi, teatralni, filmowi i telewizyjni, m.in. Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik, Andrzej Seweryn, Cezary Żak, Cezary Pazura, Wiktor Zborowski, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Kot czy Artur Barciś.

Ten serial to prawdziwy fenomen, który krótko po swoim debiucie stał się najczęściej wpisywanym tytułem w wyszukiwarce Google, a jego odcinki w okresie dostępności w serwisie YouTube notowały po kilka milionów odsłon.

Autor produkcji, Robert Górski, jest nie tylko jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny kabaretowej, ale też niezwykle wszechstronnym twórcą. Komik, satyryk, scenarzysta, lider i autor większości tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju, dał się poznać także jako publicysta, copywriter, współautor książek i tomiku wierszy, scenarzysta oraz aktor w filmach fabularnych, serialach i dubbingu. Widzowie Czwórki znają go doskonale z jednej z głównych ról w serialu „Spadkobiercy”, a wiosną na antenie Polsatu będzie można go oglądać w jego najnowszym autorskim projekcie - serialu komediowym „Piękni i bezrobotni”.

  

„Ucho prezesa” od poniedziałku do czwartku około godz. 23:00 w Czwórce.

Komentarze
© TV4 2021