2020-11-13

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 710: Amnezja wsteczna

0

Funkcjonariuszki badają sprawę groźnego wypadku chłopaka w starej fabryce. Poszkodowany nie pamięta szczegółów niebezpiecznego wydarzenia. Jak do niego doszło? Co jeszcze wydarzyło się w 710. odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na IPLA.TV.

Policjantki z patrolu - Lena Kamińska i Asia Zielińska - otrzymują dramatyczne zgłoszenie. W opuszczonym budynku znaleziono nieprzytomnego człowieka. Dzień wcześniej w tym miejscu prawdopodobnie odbywała się nielegalna impreza techno. Jaki ma to związek ze sprawą?

W bufecie podczas przerwy do Kamińskiej i Zielińskiej dosiada się Darek. Atmosfera staje się bardzo napięta i nieoczekiwanie dochodzi do ostrej sprzeczki.

Zapała kontynuuje obserwację mężczyzny podejrzewanego przez żonę o podwójne życie. Krzysiek udaje się do wsi, w której prowadzi piekarnię. Na miejscu dokonuje szokującego odkrycia.

Lena Kamińska zauważa, że Ania zachowuje się inaczej niż zwykle. Pyta, czy córka nie ma przypadkiem chłopaka. Lena konfrontuje się z Krystkiem. Tłumaczy mu, że już nie mogą się spotykać.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020