2020-09-12

„Nowe Sekrety Sąsiadów” od 1 października w Czwórce

0

Cała prawda o tajemnicach lokatorów od poniedziałku do piątku o godz. 17:30. Dlaczego niektórzy nie odpowiadają na „dzień dobry”? Czy spokojny z pozoru pan z klatki obok, to w istocie herszt z półświatka? Dlaczego do niektórych mieszkańców tak często puka listonosz? Odpowiedzi na te wszystkie pytania będzie można poznać w nowym serialu Czwórki „Nowe Sekrety Sąsiadów”.

Wszyscy mamy sąsiadów, ale czy na pewno wiemy, kim naprawdę są? Wydaje nam się, że bardzo dobrze znamy ludzi, którzy mieszkają obok nas. Widujemy ich na co dzień - koło domu, w sklepie czy na ulicy. Ich życie codzienne zdaje się być zupełnie takie jak nasze, ale pozory mylą. Grzeczne uśmiechy, wysokie płoty czy cienkie ściany skrywają tajemnice, o jakich opowiada najnowszy serial obyczajowy „Nowe Sekrety Sąsiadów”

Za fasadą pozorów nieraz rozgrywają się konflikty, romanse, kłótnie, zdrady, sceny zazdrości czy intrygi, które wprowadzają chaos w życie głównych bohaterów i potrafią na zawsze zmienić sąsiedzkie relacje. Życiowe perypetie bohaterów - od rodzinnych i małżeńskich po zawodowe, towarzyskie czy romantyczne - układają się w pełne emocji, zwrotów akcji i napięcia wciągające historie, prowadzące do zaskakującego finału.

Dlaczego starszy i sympatyczny pan zatrudnia aktora ingerującego w życie młodego małżeństwa? Co sprawia, że z dnia na dzień mąż wyprowadza się z domu i co robi krew na masce auta jego żony? Kto uniemożliwia żonie burmistrza start w wyborach do rady miejskiej? Jakie tajemnice ukrywa przed synem samotna wdowa? I dlaczego starsze małżeństwo ukradkiem opłaca mieszkającego w pobliżu mechanika samochodowego?

Odpowiedzi na te pytania będzie można znaleźć w kolejnych odcinkach „Nowych Sekretów Sąsiadów”, w których można przekonać się, że za kulisami zwykłych zdarzeń kryją się nierzadko niezwykłe historie, a ludzie czasem nie są tacy, na jakich wyglądają.

„Nowe Sekrety Sąsiadów” od 1 października od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 w Czwórce.

Komentarze
© TV4 2020