2020-05-27

Ekipa serialu „Święty” wróciła na plan zdjęciowy

0

Jakie będą dalsze losy sołtysa Białacha, proboszcza, Kordasa i Żbikowskiego? Co wiemy o nowych odcinkach serialu Czwórki? „Święty” już wkrótce ponownie na antenie stacji.

Oglądaj serial „Święty” online na IPLA.TV.

Widzowie z pewnością stęsknili się za bohaterami i społecznością Uroczyska. Knowania biznesmena Kordasa, perypetie Czarnej i jej matki, nadgorliwość sierżanta Żbikowskiego, życiowe rozterki barmana Michała czy wreszcie losy i decyzje byłego policjanta, a teraz sołtysa - Mikołaja Białacha, przykuwają uwagę i zachęcają do spędzania czasu przed ekranem z ulubionymi bohaterami. Na szczęście przerwa w zdjęciach, związana z pandemią koronawirusa dobiegła końca.

„Powrót na plan serialu „Święty”’! Trochę zatęskniłem za ekipą, a jeżeli Wy tęsknicie za kolejnymi odcinkami, to powiem, że jeszcze trochę i zobaczymy się na ekranie Czwórki” - napisał w jednym z serwisów społecznościowych Mariusz Węgłowski, czyli serialowy sołtys Mikołaj Białach.

Na oficjalnym profilu serialu „Święty” pojawiło się także zdjęcie z planu. Ksiądz grany przez Saszę Reznikowa pozuje w towarzystwie posterunkowej Magdy, w którą wciela się Elżbieta Trzaskoś. Czy tych dwoje będzie częściej współpracować? Czy proboszcz wciąż będzie miał w sobie smykałkę do rozwiązywania zagadek detektywistycznych? A może Wincenty zamieni sutannę na mundur?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Dobrze jest wrócić ❤️ . . #swiety #swiety_serial #powrot_na_plan #nagrywamy #ksiadz_wincenty #posterunkowa_magda #onset

Post udostępniony przez Święty (@swiety_serial) Maj 25, 2020 o 9:37 PDT

O tym, a także o innych perypetiach związanych z życiem w Uroczysku, będzie można przekonać się już niedługo, oglądając serial „Święty” na antenie Czwórki. Dotychczasowe przygody bohaterów serialu można oglądać jako VOD w serwisie IPLA.TV.

#PGAMES_PAGINATION(39079 true)
Komentarze
© TV4 2020