2020-04-29

Bohaterowie Czwórki zapewniają, że #wszystkobędziedobrze

0

Artyści związani ze stacją pokazują, jak efektywnie spędzić czas w domu. Co przygotowali aktorzy znani z seriali „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, „Policjantki i Policjanci” czy „Święty”?

Mariusz Węgłowski, który wciela się w rolę eks-policjanta, a obecnie sołtysa Uroczyska - Mikołaja Białacha zaprezentował, jak w prosty sposób zrobić kulinarną niespodziankę swoim bliskim. Wszechstronnie utalentowany twórca postanowił przygotować dla rodziny coś pysznego. - W kuchni trzeba wkładać mnóstwo serca, a tu macie naleśniki „Świętego” - przekonuje do swojego przepisu. Warto sprawdzić!

Paweł Monisel, znany fanom serialu „Policjantki i Policjanci” jako Szymon Zieliński, ceni aktywność na łonie natury. Jak sam deklaruje, w lesie ogranicza go tylko wyobraźnia. - Mam to szczęście, że mieszkam nad morzem i mogę często bywać na plaży - podkreśla, pokazując jednocześnie, że pławiąc się w słońcu, można dbać o tężyznę fizyczną, uprawiając liczne ćwiczenia. Jakie jeszcze ciekawostki zaprezentował policjant z popularnej produkcji Czwórki?

Tomasz Radwaniec, czyli technik Bolek Kowalski z serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” postanowił rozbawić widzów. Na potrzeby #wszystkobędziedobrze zainscenizował małżeńską kłótnię. Jak zareagowali domownicy „Bola”, gdy ten zaprosił kamerę do swojego mieszkania? Także w czasie izolacji przyda się nam dawka humoru i dystansu.

Sasza Reznikow to w „Świętym” ksiądz Wincenty Wojtala. Proboszcz z Uroczyska jest nie tylko detektywem-amatorem, ale również koneserem dobrej kuchni. W związku z inicjatywą #wszystkobędziedobrze pokazał, jak można znaleźć plusy podczas kwarantanny. Zabawny film z udziałem kota należącego do aktora z pewnością przekona widzów do zdrowego odżywiania.

Wszystkie odcinki seriali Czwórki można oglądać w IPLA.TV.

Komentarze
© TV4 2020