2020-02-28

„Gwiazdy Kabaretu” po raz czwarty w Czwórce. Kiedy?

0

Rozrywkowe show prowadzi jak zawsze lider Kabaretu Młodych Panów - Robert Korólczyk. Od 6 marca widzowie stacji mogą liczyć na kolejną regularną dawkę humoru. Program „Gwiazdy Kabaretu” będzie można oglądać w stałym paśmie w piątki o godz. 20:00. Co wiosną wydarzy się tego dnia w Czwórce?

Gospodarzowi w nowym sezonie towarzyszyć będą na scenie artystki z grupy GLAM quartet - Barbara Szelągiewicz, Dominika Dołżyńska, Karolina Waścińska-Łukanowska i Agnieszka Kowalczyk - gwarantujące oprawę muzyczną w wirtuozowskim, żywiołowym i niepozbawionym poczucia humoru wykonaniu.

Przed publicznością zebraną w studiu i telewidzami wystąpią: Kabaret Ani Mru-Mru, Grupa MoCarta, Ireneusz Krosny, Kabaret Koń Polski, Formacja Chatelet i Kabaret Chyba.

Gwiazdą pierwszych odcinków sezonu będzie Kabaret Ani Mru-Mru.

  

„Gwiazdy Kabaretu” to najpopularniejsza w Polsce, obok „Kabaretu na Żywo”, produkcja o stałym, regularnym charakterze. Poprzedni sezon programu Czwórki cieszył się oglądalnością blisko 800 tys. widzów, a stacja w trakcie jego emisji plasowała się tuż za „wielką czwórką”, zajmując piątą lokatę na polskim rynku telewizyjnym.

Komentarze
© TV4 2020