2020-02-21

Kolejne sezony hitów Czwórki wiosną od 2 marca. A w nich...

0

„Policjantki i Policjanci” oraz „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” wracają na antenę. Oba seriale emitowane będą w tych samych pasmach, w jakich ukazywały się jesienią w Czwórce. Pierwszy od poniedziałku do piątku o godz. 19:00, a drugi od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30.

W ósmym sezonie „Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego” twórcy zapowiadają istne trzęsienie ziemi. Nad niczego niespodziewającymi się bohaterami zaczną gromadzić się czarne chmury, a napięcie rosnąć będzie wraz z kolejnymi niepokojącymi scenami przypominającymi tykanie ukrytej bomby...

Zanim jednak widzowie poznają ich sens, upłynie sporo czasu, a kryminalni zmierzą się z kolejnymi trudnymi sprawami i nowymi życiowymi wyzwaniami. W wiosennym sezonie - obok Kamili Ścibiorek, Magdaleny Margulewicz, Gabrieli Oberbek, Mariki Grądkowskiej, Magdy Szczerbowskiej, Moniki Mrozowskiej, Agaty Skórskiej, Marzeny Kipiel-Sztuki, Marka Włodarczyka, Michała Mrozka, Tomasza Radawca, Michała Kitlińskiego, Dariusza Siastacza, Jędrzeja Taranka, Przemysława Kapsy, Saszy Reznikowa, Krzysztofa Suszka - po raz pierwszy pojawi się Maciej Łuczkowski, a powróci Piotr Miazga.

Akcja pierwszego odcinka nowej serii „Policjantek i Policjantów” rozpoczyna się dzień po wydarzeniach finału jedenastego sezonu i ucieczce sprzed ołtarza jednej z głównych bohaterek serialu. W kolejnych odcinkach widzowie zobaczą bezpośrednie następstwa ostatnich zdarzeń, a po przeskoku czasowym dalszy rozwój komplikacji kilku wątków rozpoczętych w poprzedniej serii.

Do obsady serialu - w składzie: Magda Szczepanek, Maryla Morydz, Anna Bosak, Anna Kukawska, Małgorzata Kałuzińska, Paweł Monsiel, Bartosz Piekarski, Paweł Kowalczyk, Wojciech Sukiennik, Bogusław Kudłek, Wiesław Cichy i Przemysław Puchała - dołączy m.in. Izabella Bukowska-Chądzyńska.

Oba hity Czwórki w poprzednim sezonie cieszyły się oglądalnością prawie 1,5 mln widzów. Przygody i perypetie funkcjonariuszy można oglądać również w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020