2020-02-14

Zremasterowany „Słoneczny patrol” od 2 marca w Czwórce

0

Jeden z najpopularniejszych seriali gruntownie odświeżony. Co się zmieniło? Przygody ratowników będzie można oglądać w jakości HD, panoramicznym formacie i w nowej oprawie muzycznej. Począwszy od 2 marca, od poniedziałku do piątku, o godz. 16:00 emitowane będą dwa premierowe odcinki kultowej amerykańskiej produkcji.

Spektakularnie odnowiony serial powraca na ekrany po gruntownym remasteringu, w ramach którego oryginalne negatywy kręconej na taśmie filmowej 35 mm produkcji zostały zeskanowane, zdigitalizowane i ponownie zmontowane, dla uzyskania obrazu w standardzie High Definition i formacie 16:9. Oprócz strony wizualnej unowocześniono też ścieżkę dźwiękową - obok oryginalnego tematu przewodniego w oprawie muzycznej znalazło się kilkaset nowych piosenek.

   

„Słoneczny patrol” to prawdziwy fenomen, z oglądalnością na poziomie 1,1 miliarda osób wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa za największą globalną widownię telewizyjną i okrzyknięty przez tygodnik Entertainment Weekly „najpopularniejszym serialem w historii planety”. Produkcja, która przyniosła światową sławę takim gwiazdom jak David Hasselhoff, Pamela Anderson czy Carmen Electra - emitowana dotąd w 48 językach i w ponad 200 krajach - od 31 lat nie schodzi z ekranów, w niemieckiej RTL wciąż uzyskując udziały powyżej średniej stacji.

Serial opowiada o grupie ratowników z Los Angeles patrolujących słynne plaże Malibu. Zespołem młodych i utalentowanych ludzi kieruje doświadczony porucznik Mitch Buchannon (David Hasselhoff), który dla swoich podwładnych jest mentorem nie tylko w sprawach zawodowych.

Dramatyczne sytuacje na służbie, widowiskowe akcje ratunkowe oraz życiowe i miłosne perypetie bohaterów rozgrywają się w efektownych kalifornijskich plenerach, które dzięki remasteringowi widzowie „Słonecznego patrolu” po raz pierwszy będą mogli oglądać w doskonałej jakości obrazu i w pełnej kolorystycznej krasie.

Komentarze
© TV4 2020