2019-11-24

Paulina trafiła do zagranicznego domu publicznego

0

Wach musi wyjechać do Niemiec. Czy ma to związek ze śledztwem? Kuba wspiera koleżankę, czym naraża się swojej dziewczynie. Ta planuje zemścić się na Wach. Co wymyśli? Przed kryminalnymi naprawdę wielkie wyzwania. Jakie zagadki będą rozwiązywać bohaterowie serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w odcinkach 361-364 emitowanych od 25 do 28 listopada?

Oglądaj serial „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” online na IPLA.TV.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 361
Duet Wach-Walczak zajmuje się sprawą ciężkiego pobicia młodego mężczyzny - Bartka Wielickiego. Chłopak został skatowany, kiedy nietrzeźwy wracał z wystawnego wieczoru kawalerskiego swojego przyjaciela. Ofiara była dość majętna, więc kryminalni idą tropem napadu rabunkowego, ale równie szybko odkrywają, że może też chodzić o zemstę. Bartek w nocy podrywał dziewczynę, której partner był z tego bardzo niezadowolony.
Równocześnie Paulina Wach stara się dopilnować sprawy Diany Bubnowicz. Dziewczyna została zwolniona ze szpitala, a śledcza stawia pod jej domem Wojtalę, żeby miał oko na głównego świadka. Posterunkowy pada ofiarą podstępu, a Diana znika. Wach lęka się, że wpadła w ręce tajemniczego mordercy, którego szuka od dłuższego czasu.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 362
Paulina Wach ściga porywacza Diany Bubnowicz. Poszukiwana osoba umknęła do Niemiec i komisarz nie zawaha się w trakcie pościgu przekroczyć granicy. Tam jednak jej możliwości działania są znacznie ograniczone. Na terenie obcego kraju nie ma nawet prawa nosić służbowej broni. Paulina musi poradzić sobie inaczej... Będzie zaskoczona tym, co spotka ją na miejscu, w niemieckim domu publicznym.
Kuba Walczak solidarnie wspiera koleżankę w całej akcji. Do tego stopnia, że nadwyrężeniu ulega relacja z jego dziewczyną. Magda robi się zazdrosna, że mężczyzna zawsze jest gotów rzucić wszystko, aby pojechać na pomoc Paulinie. Szykuje złośliwą zemstę.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 363
Daga Górska z pomocą Marka Gawlika z całą energią zabiera się do poszukiwań zaginionego Jawora. Przepytują szczegółowo Kingę, ale dziewczyna jest przekonana, że bardzo starannie ukrywali się z Tomkiem i małym Maćkiem. Nawet najbliżsi nie wiedzieli, gdzie się znajdują.
Gawlik w końcu trafia na wątłą poszlakę. Jawor przed swoim zniknięciem był ranny i musiał skorzystać z pomocy lekarskiej. Kryminalni ruszają na poszukiwanie lekarza, który mu wtedy pomógł. To jedyna osoba, która wiedziała, że przeżył.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 364
Psychopatyczny plan Świętego nabiera kształtów. Gawlik z Kubisem podchwytują pewien wątły trop. Od lekarki Świętego dostają namiar na jego dawnego kumpla, który już na pierwszy rzut oka zdaje się coś ukrywać przed policjantami… Zrozpaczony Jawor jest w stanie zrobić wszystko, żeby odzyskać synka. Czy pomoże mu Daga, skoro będzie to wymagało złamania wszystkich zasad? Jeszcze innym tropem pójdzie Bolek Kowalski...

Które wątki są najciekawsze?

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020