2019-10-27

Inspektor Edward Kubis z wizytą na planie filmowym

0

Oficer chce zobaczyć efekty pracy Bolka. Czy scenariusz przypadł mu do gustu? Jaką rolę odegra we wszystkim żona Kubisa? Jakie sprawy będą rozwiązywać bohaterowie serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”? Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 345-348 od 28 do 31 października?

Oglądaj serial „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” online na IPLA.TV.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 345
Trzech mężczyzn umawia się na pokera. Jeden z nich przesadza z alkoholem i zaczyna grać na naprawdę duże stawki. Kiedy kończą mu się pieniądze, nie zamierza przestać. W następnej rozgrywce stawia… własną żonę, ale karta mu nie idzie. Następnego ranka ktoś znajduje kobietę nieżywą pod oknem własnego mieszkania. Jest zupełnie nago. To początek jednej z bardziej oryginalnych spraw, jakie Górska i Gawlik mieli w ostatnim czasie okazję prowadzić.
U Wawerskiego pojawia się Żaneta, dziewczyna, z którą policjant miał rzekomo zadać się podczas służby pod przykrywką z ramienia CBŚP. Mężczyzna usiłuje przekonać Dagę, że to tylko jedno wielkie nieporozumienie, ale Żaneta ma dla niego kolejne wieści, które jeszcze bardziej pogrążają Huberta.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 346
Młody mężczyzna z bronią wpada na maskę przejeżdżającego samochodu. Wymachuje pistoletem i niespodzianie dla obserwatorów popełnia samobójstwo. Wach i Walczak, którzy zostają oddelegowani do sprawy, jadą do domu samobójcy. Tam znajdują kolejne ciało. Matka ofiary zniknęła natomiast bez śladu. Co tak naprawdę stało się w spokojnym domu państwa Bielskich?
Paulina jest zła na Walczaka. Kuba ze szczegółami opowiedział Magdzie o jej ostatnich przejściach i ta wykorzystuje teraz okazję, żeby grać Wach na nosie. Paulina znika gdzieś na całą noc. Zaalarmowana Agata wzywa Walczaka, ale wkrótce okazuje się, o co chodziło. Kobietę odszukał ktoś dawno nie widziany - Maria Przybylska. Ma dla niej propozycję i zaproszenie na długą nocną rozmowę, podczas której wiele się wyjaśni.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 347
Do szpitala trafiają dwie ofiary wypadku samochodowego - Leszek i Daria, para w średni wieku. Oboje walczą o życie, ale niespodziewanie w nocy ktoś dusi Leszka poduszką. Oficerowie Kopczyk i Latoszek, którzy zajmują się sprawą, muszą sprawdzić jego życiorys i dowiedzieć się, kto mógł chcieć zabić człowieka w takiej sytuacji. Jak odkrywają Daria to kochanka Leszka. Mężczyzna niedawno złożył wniosek o rozwód i odszedł od prawowitej żony, która w tej sytuacji staje się pierwszą podejrzaną. Sprawa robi się jeszcze bardziej zagadkowa, kiedy wśród rzeczy Leszka policja znajduje niezarejestrowaną broń. Nikt nie wie, po co mogła mu być potrzebna.
Bolek Kowalski, który asystuje przy śledztwie, ma swój moment chwały. Rozpoczynają się zdjęcia do filmu według jego książki. Kubis, który dowiaduje się o wszystkim, zapowiada się z wizytą. Jego żona Wanda chce zobaczyć prawdziwy plan filmowy.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 348
Górska jest wściekła na Wawerskiego. Przedkłada Kubisowi prośbę o urlop. Marek Gawlik z pomocą Huberta wspiera Janusza Wojtalę, który od dłuższego czasu biedzi się ze śledztwem w sprawie serii kradzieży w okolicznym szpitalu. Wojtala ma już wytypowanego podejrzanego, ale złodziej jest przebiegły i trudno znaleźć dowody jego winy. Janusz ma plan. Położą się z Gawlikiem do szpitala i z tej pozycji spróbują sprowokować złodzieja do zrobienia błędu.
Hubert miota się, próbując uwolnić się od Żanety. Chce wyciągnąć od dziewczyny coś, co będzie dowodem jego niewinności, ale Żaneta to twarda sztuka. W mieście pojawia się jednak ktoś, kto ma pomysł jak pomóc Wawerskiemu.

Które wątki są najciekawsze?

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020