2019-10-20

Inspektor Kopczyk bohaterem memów w internecie

0

Funkcjonariusze na tropie patostreamerów. Kto obraża policjantów? Komu weszli na odcisk bohaterowie serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”? Czy Latoszek i Kopczyk wpadli w pułapkę? Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 341-344 od 21 do 24 października?

Oglądaj serial „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” online na IPLA.TV.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 341
Szymon Bałka odsiedział w więzieniu dwanaście lat za napad na jubilera. Teraz wychodzi i, mimo że ma mocne postanowienie, aby nie wracać za kraty, życie obchodzi się z nim brutalnie. Była żona ułożyła już sobie życie, siostra również nie ma dla niego miejsca. Tylko dawny kumpel składa mu propozycję nie do odrzucenia, ale Szymon będzie musiał znowu sięgnąć po broń i przekroczyć granice prawa.
Na jego tropie są już policjanci z wydziału kryminalnego, Anka Różańska i Janek Kaszuba. Po godzinach oboje, wspierani przez niezawodnego Janusza Wojtalę, prowadzą podjazdową wojnę ze swoim sąsiadem, który nęka ich na rozmaite sposoby. Kryminalni nie pozostaną mu dłużni.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 342
Paulina idzie śladem, który podsunęła jej Agata. Dzięki córce odkrywa nowe tropy w sprawie Artura Jarczoka. Chłopak nie był tak idealny, jak to się wszystkim wydawało. Prokurator Jagiełło traktuje jednak tę sprawę jako zamkniętą. Chce, żeby kryminalni skupili się na bieżących zadaniach.
Wach razem z Walczakiem bada okoliczności napaści na Agnieszkę Kulis. Zamaskowany mężczyzna wtargnął jej do mieszkania i kobietę uratowała tylko interwencja sąsiada. Agnieszka jest pewna, że napastnik to jej były mąż, z którym od lat toczy wojnę o alimenty. Kryminalni szybko jednak go wykluczają z grona podejrzanych.
Problemy Pauliny są szersze: policjantka najbardziej martwi się o Janka Kaszubę, który po ostatnich wydarzeniach zaskakuje wszystkich swoim zachowaniem.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 343
Oficerowie Kopczyk i Latoszek mają zbadać sprawę patostreamera, który na wizji zabił swojego kolegę. Zadanie okazuje się szczególnie wymagające dla Krzysztofa, który jest na bakier z nowymi technologiami. Zgon na wizji okazuje się być głupim żartem, ale kryminalni dają się złapać w pułapkę. Zwłaszcza Kopczyk, który wkrótce staje się bohaterem memów krążących po internecie. Matka jednego z patostreamerów nie daje jednak kryminalnym spokoju. Przekonuje, że jej syn rzeczywiście zaginął i od dłuższego czasu nie daje znaku życia.
To nie koniec wyzwań dla starszego aspiranta Kopczyka. Kolejne problemy już się szykują w osobie starszego pana, u którego policjant zaczął pomieszkiwać. Demencja Włodka zmusi Krzysztofa do niejednej interwencji.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 344
Aldona Rataj, dyrektorka HR w firmie designerskiej, znajduje na masce swojego samochodu martwego mężczyznę. To Miłosz, informatyk zatrudniony w tym samym przedsiębiorstwie, który najwyraźniej wypadł z okna swojego gabinetu. Patolog znajduje na ciele denata ślady wskazujące, że ktoś mógł go wypchnąć.
Kryminalni szybko odkrywają, że Miłosz był w firmie powszechnie nielubiany. Jak tłumaczą im pracownicy, informatyk nie lubił się myć, był wyjątkowo złośliwy i na wszystkich zbierał haki. Staje się jasne, że w grę wchodzi morderstwo.

Które wątki są najciekawsze?

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020