2019-09-17

Festiwal Piękna: Finał Miss Polski Nastolatek 2019

0

Najpiękniejsza dziewczyna została wybrana spośród 26 finalistek. Drugiego dnia Festiwalu Piękna w Świnoujściu, po emocjach półfinałowych konkursu Miss Polski 2019, o koronę rywalizowały młodsze koleżanki. 17 września prestiżową galę z Amfiteatru im. Marka Grechuty zaprezentowała Czwórka. Tytuł Miss Polski Nastolatek 2019 zdobyła Magdalena Michalska z miejscowości Orzesze w województwie śląskim.

To był wspaniały wieczór pod znakiem wdzięku, urody i młodzieńczej energii, ale też ogromnych emocji. Kandydatki zaprezentowały się w kilku odsłonach: sukienkach Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Jaworze i Adika Collection, kostiumach kąpielowych marki Self Collection, w sportowych strojach Patriotic i Cardio Bunny oraz sukienkach Sugarfree.

Do decydującej rywalizacji cała grupa przygotowywała się w obiekcie Bel Mare Resort w Międzyzdrojach. To tam pod okiem Anny Bubnowskiej dziewczęta ćwiczyły układy choreograficzne, a stylistka Kasia Cygańska dobierała kreacje, aby finalistki zrobiły jak najlepsze wrażenie na jury, publiczności oraz widzach Czwórki.

Były próby, tańce, przymiarki, ale nastolatki miały również zaplanowany czas na zwiedzanie. Podczas przeprawy promowej w Świnoujściu uczestniczyły w sesji zdjęciowej oraz mogły zobaczyć most kapitański - serce promu. Spacerowały po centrum miasta oraz Promenadzie Zdrowia, gdzie wzięły udział w specjalnym pokazie mody. Mieszkańcy oraz turyści mogli już wtedy je bliżej poznać.

Wielki finał był tym, na co czekały najbardziej i co powodowało szybsze bicie serca. Ich zaangażowanie i ciężka praca miały wreszcie przełożyć się na realizację jednego z największych marzeń. Które z dziewczyn będą z nostalgią wspominały ten czas? Do kogo trafiły najcenniejsze wyróżnienia?

Lista nagrodzonych w konkursie Miss Polski Nastolatek 2019:
4. Wicemiss Polski Nastolatek 2019 - Aleksandra Gałązka
3. Wicemiss Polski Nastolatek 2019 - Aleksandra Werner
2. Wicemiss Polski Nastolatek 2019 - Maria Doroszczyk
1. Wicemiss Polski Nastolatek 2019 - Zuzanna Dzidkowska
Miss Polski Nastolatek 2019 - Magdalena Michalska

- Przede mną ciężki i intensywny rok pełen pracy, ale jestem zmotywowana i dobrej myśli. Na pewno zdobędę nowe doświadczenie, kontakty i przeżyję cudowną przygodę - powiedziała Miss Polski Nastolatek 2019. - Muszę jednak zdecydowanie zmienić tryb życia i bardziej skupić się na swoim wizerunku, żeby rozpocząć pracę w modelingu - dodała.

W konkursie przyznano także tytuły komplementarne: Miss Adika Collection została Magdalena Michalska, Miss Internetu to Sara Darmach, a Miss New Stage Model Management i propozycję podpisania kontraktu z agencją modelek otrzymała Zuzanna Dzidkowska.

Na scenie amfiteatru publiczność podziwiała nie tylko wdzięk nastolatek, ale również występy muzyczne zespołów Sachiel i Felivers oraz najpopularniejszej śpiewającej youtuberki w Polsce - Magdy Beredy, uczestniczki 10. edycji „Tańca z Gwiazdami” w Polsacie.

W roli prowadzących koncert wystąpili: prezenterka telewizyjna, utytułowana finalistka Miss Polski 2012 i II Wicemiss Globe 2013 - Klaudia Wiśniowska oraz dziennikarz i podróżnik - Bartek Osumek. Wydarzenie reżyserował Szymon Łosiewicz.

Gospodarzem Festiwalu Piękna było miasto Świnoujście.

Komentarze
© TV4 2019