2019-05-31

„Sprawiedliwi” pokonali „Big Brothera”!

0

Znakomite wyniki oglądalności kryminalnego hitu Czwórki. Serial udanie rywalizuje z konkurencją.

Zaskakującym zwrotem akcji i znakomitymi wynikami zakończył się wczoraj szósty sezon hitu Czwórki „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”. Po raz kolejny „Sprawiedliwi...” mogli się pochwalić znakomitą oglądalnością sięgającą 1,8 mln widzów i udaną rywalizacją z konkurencją.

W paśmie emisji - od poniedziałku do czwartku o godz. 20 - serial walczył z nowym „Big Brotherem”, odnosząc spektakularny sukces m.in. wśród młodej widowni, należącej do tzw. „generacji Z”, określanej też jako pokolenie internetowe. W grupie ludzi przed trzydziestką „Sprawiedliwi...” uzyskali 11,2 % (SHR All 16-29) udziałów w rynku - prawie dwa razy więcej niż „Big Brother” (6,9% SHR All 16-29) . W grupie 4+ przewaga serialu Czwórki nad reality show TVN7 była 2,5-krotna: 12% udziałów i 1,8 mln widzów „Sprawiedliwych…” - w porównaniu do 4,8% udziałów i 0,7 mln osób oglądających „Big Brothera”.

W paśmie „Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego” Czwórka z powodzeniem mierzyła się także z największymi telewizjami w Polsce: wśród wszystkich widzów w czasie emisji serialu była drugą najchętniej oglądaną stacją, a w grupie komercyjnej – czwartą.

W czerwcu we Wrocławiu rozpoczną się zdjęcia do siódmego sezonu „Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego”, produkowanego dla Czwórki przez ATM Grupę, który widzowie będą mogli oglądać jesienią.

 
Komentarze
© TV4 2019