2026-05-29

„Wyłam jak dziecko”. Fani o finale kryminalnych seriali stacji

0

Zakończenie 20. sezonu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” oraz 3. serii „Sprawiedliwi. Trójmiasto” nie zawiodło widzów Czwórki! Sprawdź ich reakcje na ostatnie odcinki kryminalnych produkcji. Fani w mediach społecznościowych postawili na szczerość, a to nie może dziwić, bowiem wzruszeń nie brakowało.

Lawina emocji
Na podstawie komentarzy widzów widać, że finały seriali z rodziny „Sprawiedliwych” wywołały bardzo silne reakcje fanów. Dominowały przede wszystkim wzruszenie, szok oraz niepewność związana z dalszym losem bohaterów. „Właśnie obejrzałam i wyłam jak dziecko”, „Jest się czego bać i choć nie myślałam, że to możliwe, zostawia jeszcze większą niewiadomą niż poprzedni finał” , „Nie tak miało być...” - piszą przerażeni i poruszeni widokiem umierającego Gardy, jednego z ulubionych bohaterów widzów.

Tak duża dawka emocji w „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” potwierdza tylko, jak mocno odbiorcy przeżywali wydarzenia przedstawione w serialu. „Szkoda, taki fajny był to duet”, „Przerażające zakończenie... Liczę, że w kolejnym sezonie jednak się pojawi”, „Daga traci wszystkich, na których jej zależy”, „Ryczę od wczoraj, nie wyobrażam sobie tego w ogóle bez duetu G&G” - wyrażają opinię rozemocjonowani finałem odbiorcy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (@wydzialkryminalny)

Zachwycili fanów
Producenci „Sprawiedliwi. Trójmiasto” zebrali same pochwały. Widzowie nazywali serial nieodłącznym elementem swojej codzienności. W komentarzach dali ujście emocjom. „To była piękna scena, aż miałam łzy w oczach (...) W całym tym szaleństwie myślałam, że będzie chciał nazwać łódź "Paulina", ale to imię jest o wiele lepsze i wiemy, że Szreder wolałby małą księżniczkę”, „Czekamy na 4. sezon. Najlepszy finał ze wszystkich seriali TV4” - doceniają internauci.

„Kochani, są seriale, które się ogląda... i są takie, które zostają w sercu na zawsze. Dla mnie 3. sezon „Sprawiedliwi. Trójmiasto” był właśnie czymś takim. Każdy odcinek niósł tyle emocji, że czasami trudno było powstrzymać łzy. Czułam radość, ból, wzruszenie i ogromne przywiązanie do bohaterów, jakby byli częścią mojego własnego życia. Dziękuję Wam za to, że potrafiliście stworzyć coś tak prawdziwego. Za każdą scenę, w której było widać serce. Za emocje, których nie da się wyreżyserować bez pasji i oddania. Dzięki Wam ten serial stał się dla wielu widzów czymś więcej niż tylko historią na ekranie - stał się częścią codzienności, miejscem, do którego chciało się wracać po ciężkim dniu.” - napisała najbardziej zaangażowana fanka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (@wydzialkryminalny)

 

Sprawiedliwi. Trójmiasto od 1 czerwca od poniedziałku do czwartku o godz. 21:00 w Czwórce.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od 1 czerwca od poniedziałku do czwartku o godz. 22:00 w Czwórce.