2023-11-08

„Policjantki i Policjanci”: Mocna przewaga nad konkurencją

0

Wielki sukces produkcji Czwórki! Ulubiony serial z rosnącymi udziałami w rynku. Emitowany obecnie dziewiętnasty sezon ogląda łącznie 7,8 mln widzów (RCH 1 min). Średnio każdy odcinek śledzi ponad 753 tysiące fanów. Dziękujemy! „Policjantki i Policjanci” od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 na antenie Czwórki.

Piękny wynik
Łącznie 7,8 mln widzów (RCH 1 min) oraz ponad 753 tysiące oglądających każdy odcinek, przy udziałach w rynku na poziomie 6,4% (SHR All 4+), zapewnia TV4 w paśmie serialu piąte miejsce na polskim rynku telewizyjnym, tuż za stacjami tzw. „wielkiej czwórki”, oraz zdecydowaną przewagę nad bezpośrednią konkurencją: ponad dwukrotną nad TV Puls i aż trzykrotną nad TVN7.

Chętnie oglądana
W grupie komercyjnej z udziałami wynoszącymi 5,3% (SHR All 16-59) Czwórka w paśmie „Policjantek i Policjantów” jest czwartą najchętniej oglądaną stacją w Polsce, wyprzedzając m.in. TVP2, TV PULS i TVN7. Warto dodać, że po dziewięciu tygodniach emisji, serial notuje w tej grupie wzrost udziałów o 4 proc. w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego. Wzrosły także udziały serialu wśród młodych widzów przed 30. rokiem życia. W porównaniu z jesienią 2022 roku w grupie 16-29 udziały „Policjantek i Policjantów” są większe o prawie 20 proc., osiągając poziom 5,5 proc. i zapewniając Czwórce w paśmie piąte miejsce w rankingu najchętniej oglądanych stacji, przed TVN7 i TVP2.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce.