2022-09-16

„Policjantki i Policjanci”: Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce

0

Oglądaj odcinki 931, 932, 933, 934, 935 od 19 do 23 września na antenie Czwórki. Jakie sprawy mają do rozwiązania funkcjonariusze? Co dzieje się w ich życiu prywatnym? Czym tym razem zaskakują widzów bohaterowie serialu „Policjantki i Policjanci”? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na polsatgo.pl.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 931
Jagna wraca do Wrocławia. Góral spotyka ją z walizką przed domem. Miłosz przyznaje się, że wypytywał wróżbitę Macieja o wróżbę dotyczącą ich związku. Niestety ani wróżbita, ani Jagna nie chcą wyjawić szczegółów przepowiedni. Zdesperowany policjant prosi swojego policyjnego partnera o pomoc. Zieliński szybko wpada na pomysł, jak wszystko naprawić.
Tymczasem patrol siódmy otrzymuje pierwsze zgłoszenie. Uzbrojony mężczyzna napadł na kantor. Policjantom udaje się opanować sytuację i schwytać złodzieja. Okazuje się, że to jakiś dzieciak, który sterroryzował właściciela kantoru pistoletem-zabawką. Patrol próbuje odkryć, kto tak naprawdę stoi za nieudaną próbą kradzieży.
Kolejne zgłoszenie tego dnia dotyczy strzelaniny na placu zabaw. Na miejscu okazuje się, że jakiś wprawny snajper strzelał do dzieciaków śrutem. Miłosz i Szymon rozpoczynają poszukiwania sprawcy.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 932
Przypadkowy przechodzień, który wyszedł z psem na spacer, znajduje w lesie nieprzytomną kobietę. Patrol szósty spotyka w pobliżu potencjalnych świadków, jednak para racząca się alkoholem nie jest chętna do współpracy z policją. Czy podczas przesłuchania Mróz i Korwicki wyciągną od nich jakieś informacje? W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że ofiara była pod stałą opieką psychiatry, a głównym podejrzanym o nękanie kobiety jest jej mąż.
Tego dnia Natalia i Marek dostają też zgłoszenie włamania. Starsza kobieta twierdzi, że ktoś podmienił jej kota, a przy tym zostawił u niej… biżuterię. Ta dziwna sprawa okazuje się mieć zaskakująco proste rozwiązanie.
Marek wyznaje Natalii, że ma kilkuletniego syna, którego rzadko widuje. Kiedy zwierza się jej z trudnych relacji z matką chłopca, policyjna partnerka okazuje mu pełne wsparcie.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 933
Patrol piąty dostaje zgłoszenie o kradzieży katalizatora. Na miejscu okazuje się, że całe osiedle zmaga się z plagą podobnych rabunków, a jego mieszkańcy oskarżają o wszystko pobliskiego mechanika. Policjanci muszą sprawdzić ten trop. Szczególnie że sam mechanik zaczyna być nękany przez poszkodowanych.
Kolejne wezwanie związane jest ze zniknięciem egzotycznego węża z terrarium w prywatnym mieszkaniu. Jeden z tropów prowadzi do syna właściciela, który mógł zabrać węża, by się nim pochwalić szkolnej koleżance. Czy policjantom uda się zapobiec zagrożeniu ze strony egzotycznego gada?
Tymczasem mężczyzna, który wtargnął do mieszkania Białacha, zostaje wypuszczony na wolność. Nie wiadomo, skąd zna córkę Mikołaja i jakie ma z nią relacje. Białach nie może zostawić tak tej sytuacji. Chodzi o jego dziecko, więc postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 934
Szymon Zieliński nie odpuszcza w sprawie Jaskowskiej. Wraz ze swoim patrolowym kolegą śledzi macochę. Tym razem przyłapuje ją na rozmowie z byłym policjantem z ich komendy, Darkiem Wiśniewskim. Renata Jaskowska jest jednak bardzo przebiegłym przeciwnikiem. Zauważa śledzącego ją pasierba i postanawia po raz kolejny dać mu nauczkę. Szymon zastanawia się, co Renata ma wspólnego z Wiśniewskim, który niedawno wyszedł z więzienia.
Tymczasem Szymon razem z Góralem mają do rozwiązania sprawę zaginięcia byłego pracownika dużej korporacji. Mężczyzna zniknął w dniu, kiedy został zwolniony i na odchodne wybił szybę w budynku. Żona martwi się o niego i nie wierzy w jego dobrowolne zniknięcie. Zieliński i Bachleda rozpoczynają poszukiwania.
Tego dnia czeka ich także przygoda w szpitalu psychiatrycznym. Zostają nabrani przez sprytnego pacjenta szpitala, ale wszystko kończy się dobrze i wszyscy wracają do swoich spraw i na swoje miejsca.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 935
Patrol szósty zajmuje się sprawą mężczyzny, który zgłosił problem z nieuczciwą lokatorką. Dziewczyna przestała płacić za wynajem, nie odbiera telefonów, nie otwiera drzwi, brak z nią jakiegokolwiek kontaktu. Policjanci sprawdzają wskazane lokum, ale nie zastają w nim dziewczyny. Natrafiają jednak na ślady, które wskazują, że mogło dojść do przestępstwa i rozpoczynają śledztwo.
Tego dnia Korwicki i Mróz mają też do czynienia z grupą staruszków, którzy samodzielnie postanawiają rozprawić się z miejscowym złodziejem. Co wyniknie z takiej próby wymierzania sprawiedliwości na własną rękę?
Tymczasem na komendzie pojawia się mąż Natalii. Arek próbuje przekonać komendanta, by Natalia wróciła do pracy w karetce. Witacki jest nieprzejednany i odsyła Arka z niczym. Zazdrosny ratownik prowokuje kolejną kłótnię z żoną.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce.

Komentarze