2022-09-14

Wróżbita Maciej ponownie w serialu „Policjantki i Policjanci”

0

Maciej Skrzątek, znany powszechnie jako Wróżbita Maciej, który niedawno po raz pierwszy miał okazję spróbować swoich sił w fabularnej produkcji Czwórki, najwidoczniej polubił aktorskie zadania, a przynajmniej serial „Policjantki i Policjanci”, bo to w nim właśnie stawiał pierwsze kroki i do niego powraca! W 928. odcinku serialu „Policjantki i Policjanci”, emitowanym w środę 14 września o godz. 19:00, znów gra samego siebie, w kontynuacji wątku, w którym jego wróżba zaważyła na życiu dwojga bohaterów.

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na polsatgo.pl.

Doskonała atmosfera
W wywiadzie udzielonym po swoim debiucie, popularny wróżbita przyznał, że spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony całej ekipy i że świetnie się bawił. - Uważam, że to jest niesamowita przygoda. Bardzo fajnie jest mi na planie. Muszę powiedzieć szczerze, że i reżyser jest przesympatyczny, i cała załoga, i aktorzy. Naprawdę są przemili! - powiedział wówczas i najwyraźniej zachęciło go to do kolejnego gościnnego występu w hicie Czwórki.

Bez kart nie ma wróżb
W 928. odcinku policjanci z patrolu siódmego - Miłosz „Góral” Bachleda i Szymon Zieliński prowadzą dwie sprawy. Gdy dostają zgłoszenie o kradzieży w jednym z hoteli, nie przypuszczają, że dobrze znają poszkodowanego. Okazuje się bowiem, że jest nim Wróżbita Maciej, któremu już jakiś czas temu pomogli odzyskać ukradzione mienie. Czyżby wróżbita nie miał szczęścia do występów w tym mieście? Niestety, tym razem zginęły karty, bez których nie da się wróżyć. Policjanci muszą zrobić wszystko, aby pomóc okradzionemu przed wieczornym występem.

Sercowe rozterki
Tymczasem Góral cały czas chodzi jak struty. Próbuje zapomnieć o Jagnie, która go odrzuciła, mimo uczucia, jakie ich połączyło. Nadia podsuwa mu pewną myśl na temat zachowania jego ukochanej. Czy Miłosz w końcu dowie się, co było przyczyną tego bolesnego rozstania? Co usłyszy od Wróżbity Macieja?

Inne wątki w tym odcinku
Tego dnia Bachleda i Zieliński zajmują się także zgłoszeniem pewnego mężczyzny, któremu skradziono kontener gastronomiczny. Badając sprawę, policjanci rozglądają się po okolicy za miejskim monitoringiem, nieoczekiwanie jednak wpadają na zaskakujący trop. Okazuje się, że poszkodowany miał romans z właścicielką pobliskiego lumpeksu. Głównym podejrzanym staje się zazdrosny ojciec dziewczyny, który nie chce, żeby jego córka zadawała się z facetem od smażenia placków ziemniaczanych.

Plejada aktorów
„Policjantki i Policjanci” to serial obyczajowy opowiadający o pracy i życiu policjantów patrolujących ulice Wrocławia. W emitowanych obecnie odcinkach 17 sezonu występują: Mariusz Węgłowski, Alicja Dąbrowska, Paweł Monsiel, Paweł Kowalczyk, Anna Bosak, Wojciech Sikora, Anna Kukawska, Paweł Okoński, Przemysław Puchała, Renata Pałys, Paweł Palcat, Paweł Parczewski, Bogusław Kudłek, Wiesław Cichy, Małgorzata Kałuzińska, Aleksander Stasiewicz, Maja Frejtag, Marta Ormaniec czy Jakub Kucner.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce.

Komentarze