2022-06-03

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 103: Najlepsze skecze na bis

0

Ostatni odcinek ósmego sezonu show mieści wszystko, co najzabawniejsze tej wiosny. Gośćmi Zdolni i Skromni, Kabaret Młodych Panów, Łowcy.B oraz Czwarta Fala. Każdy z kabaretów prezentuje swoje najlepsze skecze, a zachęca ich do tego publiczność, prowadzący Robert Korólczyk oraz odpowiedzialny za oprawę muzyczną Glam Quartet.

Oglądaj Gwiazdy Kabaretu online na polsatgo.pl.

Młodzi, Zdolni i skromni
Jednym z kabaretów, który wystąpił w tym sezonie na scenie programu „Gwiazdy Kabaretu”, byli Zdolni i Skromni. Tematy z życia wzięte i mocna puenta to ich znak rozpoznawczy. Jak w skeczu o wizycie u ginekologa. Męskiej wizycie u ginekologa! Czego może tam szukać facet?
Kabaret Młodych Panów opowiada z przymrużeniem oka o wakacjach nad Bałtykiem, kiedy nie ma pogody. Można wtedy zagrać w Scrabble, a można się też napić cytrynówki i… porozmawiać o szczepieniach! A jak do tego dojdzie gra w „Państwa, Miasta”, to dopiero robi się ciekawie.

Czwarta fala absurdu
Łowcy.B ze swoim absurdalnym humorem również odwiedzili w tym sezonie studio „Gwiazd Kabaretu”. W 103. odcinku wyśpiewali w swoim abstrakcyjnym stylu całą prawdę o zakrapianych imprezach rodzinnych. Okazuje się, że prawda bywa zabawna!
Kabaret Czwarta Fala w skeczu tłumaczeniowym opowiada o tym, jakie doświadczenia z pobytu w Polsce ma rezolutny Włoch Damiano. Oczywiście nic byśmy o tym nie widzieli, gdyby nie jego doskonały tłumacz!

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze