2022-05-20

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”: Bez powrotu

0

Oglądaj odcinki 594, 595, 596, 597 od 23 do 26 maja na antenie Czwórki. Co zaplanowali scenarzyści serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”? Jakich emocji dostarcza w kolejnym tygodniu produkcja na miarę Telekamer, która od ponad pięciu lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów Czwórki? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na polsatgo.pl.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 594
Śledztwo w sprawie pary podróżników wchodzi w kolejny etap. Po odkryciu zwłok Żaby okazuje się, że podobnie jak Maćkowi - jej również wyrwano serce. Żeby zrozumieć sposób działania mordercy, Kowalski próbuje ustalić, co oznaczają pozostawione na miejscach zbrodni biblijne symbole. W międzyczasie dochodzi do aresztowania mężczyzny, który wrzucił do sieci prywatne filmy Maćka i Żaby. Po sprawdzeniu jego mieszkania policjanci są przekonani, że ujęli mordercę.
Tymczasem Kuba nie do końca wie, jak się odnaleźć po rozstaniu z Kornelią. Z pomocą przychodzi Słoniu, który ma dla przyjaciela kilka cennych porad. Niestety, jego dobre rady mają ostatecznie katastrofalne skutki.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 595
Ekipa Kowalskiego odkrywa kolejne zwłoki. Wszystkie ofiary łączy to, że zostały zamordowane wedle charakterystycznego schematu. Ślady prowadzą kryminalnych do sierocińca, gdzie pracowała jedna z ofiar. Z czasem wychodzi na jaw, że mury sierocińca skrywają przerażającą tajemnicę.
W międzyczasie znika prokurator Janik. Do śledztwa włącza się Jagiełło, który odkrywa, że wiele lat temu Janik brał udział w sprawie, która może mieć coś wspólnego z bieżącym śledztwem.
Tymczasem Walczak i Kornelia próbują rozwiązać problem z ojcem dziewczyny. W efekcie ich działań jedne kłopoty zostają zastąpione kolejnymi.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 596
Latoszek i Kopczyk dostają nową sprawę. W mieszkaniu znaleziono martwego mężczyznę. Na miejscu okazuje się, że jest nim Kalisiuk. W oczach agentów z Biura Spraw Wewnętrznych Kopczyk staje się głównym podejrzanym. Agenci uważają, że lata temu Kopczyk podmienił dowód rzeczowy w postępowaniu przygotowawczym, co doprowadziło do niesłusznego skazania Zielonki. Ku zaskoczeniu wszystkich agenci BSW znajdują u Krzyśka dowód potwierdzający jego winę. Ola nie wierzy w oskarżenia pod adresem Krzyśka i rozpoczyna samodzielne śledztwo.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 597
Po zniknięciu Oli Kubis zwraca się do Kopczyka o pomoc. Tylko Krzysiek posiada informacje mogące nakierować policjantów na ślad zaginionej koleżanki. Problem w tym, że Kopczyk wylądował w areszcie. Kubis musi nagiąć przepisy, żeby go wyciągnąć. Jeśli wyjdzie na jaw, że Krzysiek opuścił areszt, inspektor znajdzie się w poważanych tarapatach. Czasu na działanie jest niewiele. Kopczyk jest przekonany, że to Zielonka porwał policjantkę. Niestety, Oli nie udaje się odnaleźć. Krzysiek za wszelką cenę postanawia pomóc przyjaciółce i wchodzi na drogę, z której nie ma już powrotu.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze