2022-05-20

„Policjantki i Policjanci”: Złe przeczucia i problemy w domu

0

Oglądaj odcinki 911, 912, 913, 914, 915 od 23 do 27 maja na antenie Czwórki. Jakie sprawy mają do rozwiązania funkcjonariusze? Co dzieje się w ich życiu prywatnym? Czym tym razem zaskakują widzów bohaterowie serialu „Policjantki i Policjanci”? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na polsatgo.pl.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 911
Patrol piąty ma do czynienia z profesjonalną szkołą podrywu, kiedy jeden z jej adeptów próbuje poderwać policjantkę podczas służby. Lena i Białach postanawiają przyjrzeć się tej nietypowej placówce edukacyjnej i porozmawiać z właścicielem o stosowanych tam metodach. Na miejscu przekonują się, że w szkole dzieje się coś podejrzanego. Policjanci sięgają więc po niekonwencjonalne metody i angażują Profosa do akcji pod przykrywką. Adam nie spodziewa się jednak, jak niebezpieczne okaże się to zdanie.
Lena rozmawia z córką o ślubie koleżanki. Szulc, podsłuchując za drzwiami, opatrznie rozumie sens całej rozmowy. Komisarz postanawia przygotować dla swojej ukochanej niespodziankę. Do pomocy angażuje Juliusza, co może doprowadzić do katastrofy.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 912
Góral ma wrażenie, że Jagna od jakiegoś czasu go unika. Przypadkowo spotyka ją pod blokiem i zaprasza na wieczorną randkę. Góral liczy na to, że wyjaśnią sobie tę nagłą zmianę w zachowaniu Jagny.
Tymczasem patrol siódmy przyjmuje na komendzie właściciela lombardu, w którym doszło do kradzieży. Kamera monitoringu nagrała zdarzenie i właściciel pokazuje policjantom zdjęcie złodzieja. Zaskoczony Zieliński rozpoznaje na fotografii jednego z wychowanków ośrodka, Racę. Policjanci poszukują chłopaka, który jednak sprytnie się przed nimi ukrywa. Zieliński szuka pomocy u Nadii, która zna popularne wśród kolegów miejscówki. Niestety, dziewczyna również znika z komendy, gdzie jeszcze chwilę wcześniej pracowała. Patrol siódmy dostaje informację, że Raca wpakowała się w jakąś grubszą aferę, a miejscem spotkania ma być szkolne boisko. Policjanci ruszają do akcji.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 913
Małżeństwo odkrywa zmumifikowane zwłoki mężczyzny za szafą w mieszkaniu, do którego właśnie się wprowadziło. Okazuje się, że to jeden z wcześniejszych lokatorów, który zniknął dwa lata temu. Wszystko wskazuje na to, że doszło wówczas do morderstwa. Rozpoczyna się trudne śledztwo i poszukiwania osób związanych z denatem, a także dowodów zbrodni. Jak ustalają policjanci, w domu z mumią za szafą przez dwa lata mieszkał brat zabitego. Staje się on głównym podejrzanym, podobnie jak konkubina ofiary. Prawdziwy przełom w śledztwie przynoszą jednak ustalenia z sekcji zwłok.
Natalia coraz lepiej dogaduje się ze swoim nowym partnerem na służbie. Kiedy Marek zostawia telefon na komendzie, policjantka postanawia zawieźć właścicielowi zgubę do domu. Marek niechętnie wpuszcza Natalię do środka. Z niezrozumiałych dla policjantki przyczyn dochodzi między nimi do spięcia.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 914
Patrol siódmy dostaje zgłoszenie o zdemolowanym hotelowym pokoju. Na miejscu policjanci odkrywają zwłoki mężczyzny zawinięte w pościel. W trakcie śledztwa okazuje się, że zamordowany posługiwał się cudzą tożsamością, a jedynym świadkiem zdarzenia jest prostytutka, która była w pokoju podczas napaści. Policjantom pomaga w śledztwie komisarz Szulc.
Tymczasem Szymon jest coraz bardziej przekonany, że jego macocha coś ukrywa. Dzieli się swoimi spostrzeżeniami z ojcem, ale prokurator Zieliński nie chce w to uwierzyć. Szymon umawia się z ojcem na wieczorne spotkanie w jego ulubionej restauracji. Na miejscu okazuje się, że Jaskowska zorganizowała przyjęcie niespodziankę dla swojego męża. Jednak to nie jedyne zaskoczenie tego wieczoru. Była komendant przygotowała coś również dla Szymona.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 915
Ania, córka Leny, obchodzi osiemnaste urodziny. Dziewczyna pod nieobecność matki szykuje potajemną imprezę w domu Szulca. Tymczasem z policyjnego konwoju ucieka niebezpieczny przestępca, który szuka schronienia w bloku Szulca i trafia na urodzinową imprezę. Tam zaczyna terroryzować towarzystwo nabitą bronią. Rozpoczynają się negocjacje z policją. Przestępca żąda sprowadzenia do mieszkania jego żony, która okazuje się być kluczem do całej sprawy. Witacki wysyła do domu Szulca oddział antyterrorystów. Lena strasznie boi się o córkę.
Tymczasem na obrzeżach miasta dochodzi do wypadku busa pasażerskiego, którym podróżują ludzie z Holandii. Jest dużo ofiar. Białach ma złe przeczucia. W dodatku dzwoni do niego młodsza córka z niepokojącymi informacjami.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce.

Komentarze