2022-04-19

„Policjantki i Policjanci”: Zemsta jest najlepszą motywacją

0

Oglądaj odcinki 891, 892, 893, 894, 895 od 25 kwietnia do 29 kwietnia na antenie Czwórki. Jakie sprawy mają do rozwiązania funkcjonariusze? Co dzieje się w ich życiu prywatnym? Czym tym razem zaskakują widzów bohaterowie serialu „Policjantki i Policjanci”? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na polsatgo.pl.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 891
Patrol siódmy rozpoczyna służbę od zgarnięcia z osiedlowego sklepiku chłopaka, który płacił fałszywymi pieniędzmi. Zatrzymany zaprzecza, że było to celowe oszustwo i twierdzi, że nie wie, skąd ma podrobione banknoty. Po nastolatka na komendę przyjeżdża ojciec, znany malarz, w towarzystwie znanego funkcjonariuszom przestępcy, jako osobistego kierowcy. To daje policjantom do myślenia. Zieliński i Góral muszą sprawdzić powiązania malarza z gangsterem. Czy rozwiążą zagadkę sfałszowanych pieniędzy?
Tymczasem na komendzie pojawia się pani Halinka. Tym razem jest przekonana, że wpadła na trop przestępcy ściganego listem gończym. Okazuje się, że mężczyznę poznała na portalu randkowym i od jakiegoś czasu ze sobą korespondują. Niestety, ta historia nie będzie miała miłosnego happy endu.
U Zielińskiego pojawia się urzędniczka z nakazem odesłania Nadii do domu dziecka. Nastolatka jest zrozpaczona. Szymon próbuje jej pomóc.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 892
Natalia rozwiązuje sprawę tajemniczego informatora Kosty i decyduje się na konfrontację z gangsterem. Co przyniesie spotkanie w więzieniu?
Na komendę przychodzi znana dziennikarka. Od jakiegoś czasu otrzymuje maile z groźbami, a do tego skradziono i zniszczono jej służbowy laptop, a następnie podrzucono pod redakcję resztki sprzętu. Kobieta ma podejrzenia, że jest zastraszana przez właściciela firmy, o której ma napisać niepochlebny artykuł. Policjanci patrolu szóstego postanawiają sprawdzić podejrzanego biznesmena i udają się do jego biura.
Tymczasem na złomowisku pojawia się kobieta, która chce zniszczyć luksusowy samochód swojego niewiernego męża. Interweniują policjanci, którzy informują właściciela pojazdu o zamiarach jego żony.
Po wizycie Natalii w więzieniu Kosta jest bardziej zdeterminowany do działania. Wiedziony chęcią zemsty za śmierć córki decyduje się wykorzystać swoje wpływy.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 893
Na komendzie pojawia się człowiek oszukany podczas gry w karty. Nie jest to pierwszy zgłaszający się w podobnej sprawie. Okazuje się, że po mieście od kilku dni grasuje szajka karcianych kanciarzy. Policjanci z patrolu piątego docierają do jednego z nich. Nie zdają sobie jednak sprawy, że mają do czynienia z zawodowym iluzjonistą, który poradzi sobie nawet z zapiętymi kajdankami. To nie będzie łatwa sprawa, a wszystkie tropy prowadzą do cyrku, który pojawił się w mieście dokładnie w tym samym czasie, co naciągacze.
W czasie przerwy Lena i Białach są zajęci noszeniem pudeł. Okazuje się, że aspirat sztabowy zatęsknił za miejskim życiem i postanowił przeprowadzić się bliżej komendy. Po przerwie patrol piąty natrafia na kolejny trop w sprawie Wolskiego. Lena i Białach znajdują dowód, który może pogrążyć biznesmena. Wraz ze wsparciem udają się do jego willi, by w końcu aresztować go, jako winnego zamachu na komendanta.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 894
Patrol siódmy dostaje zgłoszenie o włamaniu. Na miejscu okazuje się, że gdy młode małżeństwo było na wakacjach, ich mieszkanie zostało całkowicie splądrowane. Podczas rozmowy z poszkodowanymi policjanci dowiadują się, że para wygrała ostatnio sporą sumę, którą przeznaczyła na remont mieszkania i kupno nowych sprzętów. Teraz małżonkowie stracili wszystko. W pierwszej kolejności podejrzane są osoby, które wiedziały o wygranej, czyli najbliższe otoczenie młodych oraz ich rodzina.
Tego samego dnia Góral i Zieliński interweniują jeszcze w sprawie uwiązanej na skrzyżowaniu kozy. Dopiero na miejscu sprawa się wyjaśnia. Koza została wygrana w karty, ale jej nowy właściciel niestety o niej zapomniał. Chwilę później pojawia się mężczyzna, który przegrał zwierzę. Dochodzi do lekkiego spięcia, którym na miejscu zajmuje się policja.
Tymczasem Góral postanawia wyjaśnić sprawę z Jagną. Miłosz uświadamia sobie, co do niej czuje i zbiera się w sobie, by wyznać prawdę.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 895
Pod komendą dochodzi do bardzo niebezpiecznego zajścia. Kosta, któremu udało się uciec z więzienia, realizuje plan zemsty i strzela do Natalii. Na szczęście jest przy niej jej nowy policyjny partner Marek, który osłania ją własnym ciałem. Zostaje postrzelony, ale rana nie jest poważna. Natalia jest zdeterminowana, by dopaść Kostę. Czy jej się to uda?
Tymczasem patrol szósty przyjmuje na komendzie zrozpaczoną kobietę, która znalazła list pożegnalny nastoletniej córki. Dziewczyna ma zamiar popełnić samobójstwo z powodu złamanego serca. Policjanci nie mają zbyt wielu informacji, które mogłyby pomóc znaleźć miejsce, w którym dziewczyna postanowiła ze sobą skończyć. Liczy się każda sekunda. W międzyczasie okazuje się, że ta sprawa łączy się z kilkoma innymi, w których młode dziewczyny gnębione są przez chłopaka poznanego w Internecie. Patrol szósty szuka tropów umożliwiających dotarcie do dręczyciela nastolatek.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce.

Komentarze