2022-01-17

„Instrukcja kochania” - odcinek 2: Miłość nie zna wieku, więc...

0

Anka i Nina pomagają Kalinie, która sądzi, że na romanse dla niej jest już za późno. Od rozwodu nie interesowała się mężczyznami i nie dbała o to, aby wciąż się im podobać i uchodzić za atrakcyjną. Ale Anka i jej przyjaciółki z firmy są właśnie od tego, żeby zmienić to myślenie i zmienić życie osób, które poszukują miłości. Nawet jeśli same jeszcze o tym nie wiedzą. „Instrukcja kochania” od poniedziałku do czwartku o godz. 19:00 w Czwórce.

Oglądaj Instrukcja kochania online na polsatgo.pl.

Zmiana perspektywy
49-letnia Kalina od czasu rozwodu nie interesuje się mężczyznami: praca, dom, nastoletnia córka - tyle wystarcza jej do szczęścia. Dopiero perspektywa spotkania byłego męża z atrakcyjną i dużo młodszą partnerką na imprezie u wspólnych przyjaciół sprawia, że Kalina postanawia posłuchać rady przyjaciółki i skorzystać z pomocy biura Anki.

Więcej niż osoba do towarzystwa
Pomoc ma być dwojaka. Z jednej strony odświeżenie garderoby, nowy makijaż i fryzura, a nawet dyskretne wsparcie Niny w dziedzinie medycyny estetycznej. Z drugiej zaś strony Anka i Nina mają znaleźć Kalinie partnera, który nie byłby jedynie osobą towarzyszącą jej na imprezie przyjaciół, ale wręcz odegrałby rolę jej nowej miłości.

Różnica wieku nie gra roli
W ten sposób Kalina poznaje Fabiana, sporo od niej młodszego absolwenta polonistyki i studenta wydziału aktorskiego. Kobieta obawia się kompromitacji, a Fabian... wręcz przeciwnie! Co z tego wyniknie?

Instrukcja kochania od poniedziałku do czwartku o godz. 19:00 w Czwórce.

Komentarze