2021-11-22

„Troje pod przykrywką” - odcinek 12: Śmierć z zaświatów

0

Sekretna przeszłość detektywistyczna nagle daje o sobie znać. Co się wydarzy? Uznani za zmarłych pojawiają się znienacka i zagrażają życiu tych, którzy pozostali na stanowiskach. Czy wszystkim uda wyjść się z tego cało? Bohaterowie mają do rozwikłania największą zagadkę dotyczącą ich własnej agencji. Czy im się powiedzie? Komedia akcji o nietuzinkowych agentach tajnej jednostki służb specjalnych w piątek o godz. 21:00.

Oglądaj Troje pod przykrywką online na polsatgo.pl.

Tylko jedno rozwiązanie
Ania zostaje porwana. Karolina jest przekonana, że za wszystkim stoi Tobiasz, człowiek z jej przeszłości i z przeszłości agencji, który dawno temu został uznany za zmarłego. Żeby odzyskać córkę, Karolina ma zabić swojego szefa - Edwarda Gołębia. Agentka widzi tylko jedno rozwiązanie. Na korytarzu pociąga za spust.

Niespodziewany ratunek
Pracownicy agencji są załamani. Nie mogą uwierzyć w to, co stało się na ich oczach. Poszukiwania porwanej dziewczynki jednak nadal są w toku. Tymczasem w miejscu, gdzie przetrzymywana jest Ania, niespodziewanie zjawia się jej kolega z podwórka, Adamiak, który wyprzedzając policyjne oddziały, na własną rękę znajduje dziuplę porywacza.

Największa tajemnica
Niestety, dziewczyna nie ma zamiaru uciekać. Chce odnaleźć Tobiasza i odkryć jego tajemnicę. Co więcej, udaje się jej dotrzeć do tego mężczyzny. Jednak to tylko komplikuje całą sytuację. W przypadku tajnych agentów nic nie jest bowiem tym, czym się z początku wydaje.

Troje pod przykrywką w piątek o godz. 21:00 w Czwórce.

Komentarze