2021-11-04

Jak powstawał film „To musi być miłość”? Zobacz kulisy!

0

Specjalny materiał o wzruszającej, ale też zabawnej produkcji na antenie Czwórki. Ten film ma poruszać serca widzów i bawić do łez. W obsadzie znaleźli się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Anna Smołowik, Ina Sobala, Rafał Królikowski, Mateusz Rusin, Małgorzata Zajączkowska i Jan Englert. Kulisy „To musi być miłość” w poniedziałek 8 listopada o godz. 10:50.

Moc emocji
Twórcy „Narzeczonego na niby” powracają z kolejną komedią romantyczną, która ma wprowadzać widzów w świąteczną atmosferę. Pomagają w tym gwiazdy, poczucie humoru i wzruszająca historia pełna zwrotów akcji. Nie zabraknie silnych emocji, które dostarczają tego typu produkcje. „To musi być miłość” w kinach od 5 listopada.

Co nas bawi, co nas wzrusza?
Głównymi bohaterkami „To musi być miłość” są trzy siostry, a zarazem przyjaciółki od serca, które trzymają się razem na dobre i za złe. Niezależnie od wybryków swoich facetów. A że tych wybryków jest ostatnio niemało, ich matka, która zawsze wspiera córki, decyduje się na ucieczkę do Sopotu. Odpoczynek od kłopotów nie trwa jednak długo, ponieważ wkrótce jej śladem ruszają przygniecione ciężkimi dylematami córki. I chociaż wszystko zaczyna się na kanapie w stylu Bridget Jones, to w ramach rodzinnych obrad zaczynają decydować, co dalej z ich życiem i związkami. Każda przechodzi inne miłosne zawirowania i musi sobie z nimi poradzić w inny sposób. Czy ich faceci w swojej totalnej niezdarności znajdą sposób, żeby odzyskać serca sióstr?

Jak to się robi?
Na ekranie między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Anna Smołowik, Ina Sobala, Rafał Królikowski, Mateusz Rusin, Małgorzata Zajączkowska i Jan Englert. A jak było na planie? Przekonaj się, oglądając kulisy produkcji „To musi być miłość”.

Koprodukcja Telewizji POLSAT, Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu
Za produkcję odpowiada Akson Studio oraz koproducenci: Telewizja POLSAT, Cyfrowy Polsat i Polkomtel. Film współfinansowany jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, a do kin wprowadziła go Dystrybucja Mówi Serwis.

Zobacz także:
„To musi być miłość” z mocą ciepłej, świątecznej energii. Czytaj więcej o filmie!

Komentarze