2021-10-29

„Święty”: Hodowla alpak i szanse na rychły koniec świata

0

Oglądaj odcinki 165, 166, 167 i 168 od 1 do 4 listopada na antenie Czwórki. Nowe zagadki, osobiste perypetie i intrygujące historie. Jakie wątki tym razem pojawiają się w serialu „Święty”?

Oglądaj Święty online na polsatgo.pl.

„Święty” - odcinek 165
Michał z Czarną jadą do Patryka wyjaśnić sprawę filmiku. Chłopak jest przygnębiony, że nie dojdzie do walki. Wyładowuje swoją złość na Janku - mówi mu, że Luiza będzie z nim nieszczęśliwa.
Policjanci prowadzą kontrolę drogową. Sprawdzając w bazie numery samochodu, który przekroczył limit prędkości, odkrywają, że był on kradziony.
Bartosz wraca znad morza. W drodze na lekcję tańca zauważa Jarka. Wdaje się z nim w bójkę, a później prosi Magdę, by pomogła mu śledzić partnera Arlety.

Ksiądz przedstawia swój nowy biznes - hodowlę alpak. W ten sposób planuje rozwiązać problemy finansowe na plebanii.
Do baru przychodzi Saturn, żeby zamówić catering na imprezę plenerową.

„Święty” - odcinek 166
Magda spotyka Bartosza przed warsztatem Jarka. Razem obserwują budynek, gdy nagle wychodzi z niego partner Arlety. Posterunkowa szybko reaguje, żeby nie zostali przez niego rozpoznani. Chwilę później zauważa charakterystyczne auto wyjeżdżające z posesji.
Po Uroczysku rozchodzi się wiadomość o zbliżającym się końcu świata. Białach z Laurą dowożą jedzenie na imprezę i, zaproszeni przez zebranych, chwilę tam zostają. Postanawiają jednak w inny sposób świętować swój ostatni dzień.
Mama Czarnej przychodzi do Żbikowskiego na komendę, by również wykorzystać ostatnie chwile. Na plebanii pojawia się problem z alpakami. Okazuje się, że hodowla nie będzie możliwa. Gospodyni ma dość wybryków zwierząt i żąda, by te natychmiast zniknęły. Co na to ksiądz?

„Święty” - odcinek 167
Okazuje się, że koniec świata nie nastąpił. Białach i Laura idą sprawdzić, jak poszła impreza na wzgórzu. Ku ich zdziwieniu zastają kłócących się studentów.
Magda spotyka Arletę i Anię przed sklepem w Uroczysku. Dowiaduje się, że mieszkają tymczasowo u Bartosza.
Kordas zjawia się na plebanii. Gospodyni nachodzi księdza przy podpisywaniu umowy z biznesmenem.
W Internecie wybucha nowa afera i o Luizie wszyscy zapominają. Dziewczyna jest z tego powodu zła. Patryk dostaje wejściówki do klubu. Współlokatorzy wybierają się na imprezę. Luiza zaprasza też Janka. Jednak chłopak nie wpasowuje się do grupy i zdenerwowany opuszcza znajomych.

„Święty” - odcinek 168
Tamara zauważa, jak Janek odchodzi od znajomych. Zaprasza go do kawiarni. Tam pokazuje mu zdjęcie Luizy i Patryka z imprezy. Chłopak jest jeszcze bardziej zły. Kordas jest wściekły na Tamarę, że go nie posłuchała. Ta mówi mu, że tym razem naprawdę wyleci do Paryża.
Tymczasem Agnieszka i Michalina - dziewczyny z eleganckiego SPA - przyjeżdżają do Wróbla i Kawalera Smutnego. Panowie oprowadzają je po Uroczysku, wciąż udając parę. Aurelia przychodzi do Lucjana powiedzieć mu o podjętej decyzji.

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze