2021-10-22

„Policjantki i Policjanci”: I że cię nie opuszczę aż do śmierci

0

Oglądaj odcinki 826, 827, 828, 829 i 830 od 25 do 29 października na antenie Czwórki. Jakie sprawy mają do rozwiązania funkcjonariusze? Co dzieje się w ich życiu prywatnym? Czym tym razem zaskakują widzów bohaterowie serialu „Policjantki i Policjanci”? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na polsatgo.pl.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 826
Natalia postanawia wziąć szybki ślub w szpitalnej sali. Jest po rozmowie z lekarzem i zdaje sobie sprawę, że Arek może nie doczekać ich wymarzonego wesela. Do przygotowania spontanicznej ceremonii angażuje swoją siostrę oraz przyjaciół z komendy. Czy policjantce uda się zrealizować ten szalony pomysł? Rodzina i przyjaciele zrobią wszystko, by pomóc zakochanej parze.
Tymczasem na komendę zgłasza się młoda kobieta. Ktoś bez jej wiedzy nagrał i rozprowadził w sieci film, na którym dochodzi do zbliżenia między nią a słynnym filmowym aktorem. Pierwszym podejrzanym w tej sprawie jest sam aktor. W trakcie przesłuchania okazuje się, że on również jest zaskoczony całym zdarzeniem i nie przyznaje się do nagrania filmu. Patrol szósty musi ustalić, kto odpowiada za całe zamieszanie. Krąg podejrzanych zawęża się do ekipy filmowej, z którą współpracuje gwiazdor.
Strażnicy miejscy Roman i Matylda dostają zawiadomienie o głośnej imprezie w środku dnia. Na miejscu okazuje się, że to przedłużony wieczór panieński, a Roman w mundurze zostaje wzięty za zamówionego striptizera.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 827
Zieliński spóźnia się na służbę. Góral martwi się o partnera, który dzień wcześniej miał się spotkać z Asią. Kiedy Szymon zjawia się na komendzie, nie bardzo chce rozmawiać o swojej żonie. Okazuje się bowiem, że spotkanie nie przyniosło nic nowego. Szymon liczył na powrót ukochanej, ale kolejny raz został pozbawiony nadziei. Policjant skupia się na pracy i razem ze swoim partnerem rusza na miejsce pierwszej interwencji.
Młody chłopak zostaje okradziony przez starszego mężczyznę, który udawał, że potrzebuje pomocy. Od sąsiadki okradzionego policjanci dowiadują się, że złodziej nie był sam. Korzystając z pobliskiego monitoringu policjanci trafiają na trop, który w finale prowadzi do Miejskiego Klubu Seniora i zorganizowanej w nim grupy przestępczej.
Witacki wybiera się na spacer ze swoją żoną. Podczas spaceru Anna postanawia wyjawić prawdę o swoim zniknięciu. Komendant ma jednak obiecać, że nie podejmie żadnych działań w tej sprawie i zamknie ten rozdział. Czy Witacki ulegnie prośbie ukochanej żony, czy jako policjant będzie się starał ukarać odpowiedzialnych za jej zniknięcie?

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 828
Witacki nie odpuszcza i prowadzi własne śledztwo w sprawie, w którą zamieszana jest jego żona. W dochodzenie włącza się jedna z córek Witackich, Małgosia, i to ona odnajduje świadków, którzy mogą pomóc w znalezieniu winnych. Komendant spotyka się z jednym z poszkodowanych, ale ten ze strachu nie chce zeznawać.
Tymczasem patrol piąty interweniuje w sprawie napaści na kobietę w jej własnym domu. Ofierze skradziono dużą sumę pieniędzy, którą miała przy sobie. Jak ustalają policjanci, na tym samym osiedlu willowym doszło do innych rabunków, a trop prowadzi do firmy czyszczącej baseny. Jeden z pracowników okazuje się bowiem zbiegłym skazanym, który posługuje się fałszywymi dokumentami. Podejrzany nie przyznaje się jednak do napaści, a patrol piąty nie znajduje przeciw niemu wystarczających dowodów. Sprawa pozostaje nierozwiązana, a na dodatek pojawiają się kolejne ofiary. W międzyczasie pojawia się nowy trop. Prowadzi do kliniki stomatologicznej, z której korzystały wszystkie okradzione kobiety.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 829
Dla Arka pojawia się nowa nadzieja. Mąż Natalii będzie operowany przez znanego neurochirurga, który zajmuje się takimi trudnymi przypadkami. Nowożeńcy nie posiadają się ze szczęścia. To dla nich szansa na normalne życie.
Tymczasem na komendę przychodzi zaniepokojony ojciec nastolatka, który nie wrócił do domu po popołudniowym treningu piłki nożnej. Patrol szósty rozpoczyna śledztwo w klubie, w którym zaginiony był widziany po raz ostatni. Trener wyjawia policjantom, że niedawno w tym samym miejscu został pobity inny nastolatek. Śledztwo nabiera tempa, kiedy ojciec zaginionego chłopaka dostaje list z żądaniem okupu.
Strażnicy Roman i Matylda muszą rozwiązać sprawę księdza oszusta. Podczas pieszego patrolu trafiają bowiem w sam środek kłótni dwóch księży, z których tylko jeden jest po święceniach kapłańskich. Do rozwiązania konfliktu przyczynia się obecność żony fałszywego kapłana.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 830
Ktoś demoluje osiedle Górala. Zrozpaczeni sąsiedzi proszą policjanta o pomoc w znalezieniu wandala. Góral zgłasza się z tą sprawą do dyżurnego Jacka Nowaka. Dyżurny obiecuje zaangażować inny patrol do rozwiązania problemu. Policjanci zauważają, że z jednego z bloków ktoś wyrzuca przez okno rzeczy, powodując zagrożenie dla przechodniów. Podczas interwencji Szymon i Miłosz odkrywają, że to mały chłopiec próbował zwrócić na siebie uwagę, bo w zamkniętym mieszkaniu jego mama zasłabła i nie było z nią kontaktu.
Witacki daje Zielińskiemu dodatkowe zadanie. Popołudniami policjant ma pracować w placówce dla trudnej młodzieży, w której będzie opowiadał dzieciakom o policji i resocjalizacji. Policjant jest średnio zadowolony z nowej fuchy.
U Górala również zmiany, bowiem Stasiek z rodziną postanawiają nagle wyjechać nad morze, a wujkowi zostawić na głowie swój interes. Miłosz dostaje klucze do foodtracka i jest mocno zaskoczony nowymi obowiązkami.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce.

Komentarze