2021-09-12

„Policjantki i Policjanci”: Ważne ślady i zaskakujące konfrontacje

0

Oglądaj odcinki 796, 797, 798, 799 i 800 od 13 do 17 września na antenie Czwórki. Jakie sprawy mają do rozwiązania funkcjonariusze? Co dzieje się w ich życiu prywatnym? Czym tym razem zaskakują widzów bohaterowie serialu „Policjantki i Policjanci”? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na polsatgo.pl.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 796
Białach prowadzi śledztwo na własną rękę. Chce oczyścić Krzyśka Zapałę z zarzutu morderstwa. Odwiedzając jego celę, wpada na pewien znaczący trop.
Tymczasem znany chirurg zostaje napadnięty pod swoim domem. Patrol numer sześć poszukuje wskazówek w tej sprawie wśród opinii pacjentów poszkodowanego lekarza.
Kolejna interwencja dotyczy podejrzenia nękania w domu szanowanej rodziny. Czy mąż i ojciec okaże się tyranem? Policjanci wykażą się spostrzegawczością i właściwie ocenią sytuację, nie dając zwieść się pozorom.
Wojtek Niedźwiecki martwi się o Marię. Pragnie jak najszybciej znaleźć Diabla, żeby ukochana poczuła się bezpieczna.
Natalia nie może skontaktować się z narzeczonym. Policjantka ma podejrzenia, że Arek się rozmyślił co do ich ślubu.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 797
Zieliński wpada na pomysł jak uratować swoje małżeństwo i poprawić nastrój ukochanej żony. Zwierza się partnerowi z patrolu.
Tymczasem Góral ma inne problemy na głowie. Najazd rodziny doprowadza go do szaleństwa. Każdego dnia Staszek i Michalina przyciągają nowe problemy. Czy Bachleda znajdzie sposób na powrót do normalności?
Patrol siódmy przyjmuje zgłoszenie z Ośrodka Pomocy Społecznej. Zniknęła jedna z pracownic. Na miejscu policjanci przekonują się, że kobieta była już nękana przez rodziny, nad którymi miała nadzór. Chwilę potem w tym samym ośrodku policjanci mają kolejną zagadkę do rozwiązania - zginęły pieniądze na leczenie jednej z podopiecznych. O wszystkie przewinienia dyrektor placówki oskarża jednego ze swoich pracowników. Czy kieruje swe podejrzenia we właściwą stronę?
Nietypowa interwencja wydarza się na patrolu Matyldy i Romana. Strażnicy mają bowiem do czynienia z guru nazywającym siebie reprezentantem władzy duchowej. Mężczyzna zgłasza się jako ofiara oszustwa, gdy tymczasem okazuje się, że to on potrafi manipulować i naciągać ludzi. Najlepiej przekona się o tym Roman.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 798
Krzysiek pojawia się w drzwiach swojego domu. Emilka jest rozdarta - z jednej strony pragnie mu pomóc, z drugiej uważa, że mąż pogarsza swoją sytuację.
Witacki stawia na nogi policyjne patrole. Lena i Asia w okolicach domu Krzyśka, natykają się na ogłoszenia szkalujące jedną z mieszkanek. Policjantki interweniują i ratują ją przed śmiercią od noża napastnika. Trop w tej sprawie prowadzi do niezadowolonych klientów, którym kobieta wróżyła z kart Tarota.
Asia Zielińska spotyka się z psychologiem. Jest zagubiona i szuka wsparcia. Natomiast Witacki nadal drąży temat śmierci swojej żony. Spotyka się z łowcą cieni i przekazuje teczkę z aktami sprawy Anny. Czy dzięki temu uda się znaleźć wyjaśnienie zagadki?

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 799
Patrol szósty interweniuje w sprawie domowej awantury. Na miejscu okazuje się, że młoda dziewczyna jest katowana przez własnego ojca. W trakcie przesłuchania mężczyzna wyjawia, iż odkrył nagranie, na którym córka rozbiera się przed kamerami. Śledztwo wykazuje, że dziewczyna nie miała pojęcia, że jest nagrywana. Ofiarą oszustwa padły również inne studentki, a wszystko miało miejsce w akademiku.
Tego dnia policjanci zatrzymują także pirata drogowego. Okazuje się, że kierowca przekroczył prędkość, bo spieszy się do swojej chorej mamy. Policjanci pomagają przerażonemu mężczyźnie.
Natalia rozpoczyna prywatne śledztwo, w którym bierze udział jej siostra Matylda. Próbują się dowiedzieć, co jest przyczyną dziwnego zachowania narzeczonego Natalii, Arka. Trop prowadzi policjantkę do miejskiego szpitala.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 800
Policjanci znajdują zakrwawioną młodą dziewczynę. Po badaniu okazuje się, że jest świeżo po porodzie. Patrol siódmy próbuje odkryć, co takiego wydarzyło się w życiu nastolatki, gdzie jest dziecko i jak pomóc poszkodowanej. Trop w tej sprawie prowadzi do domu bogatego małżeństwa.
Komendant przesłuchuje Bartka, kolegę Zapały z sierocińca. Witacki stara ustalić nowe fakty w sprawie oskarżenia byłego policjanta. Niestety przesłuchanie nie wnosi nic nowego do sprawy. Z pomocą przychodzi Mikołaj Białach.
Tymczasem patrol siódmy uczestniczy w obławie. Wkrótce dojdzie do dramatycznej konfrontacji.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce.

Komentarze