2021-07-21

„Troje pod przykrywką”: Nowy serial Czwórki od września

0

Komedia akcji o policjantach współpracujących z tajną jednostką służb specjalnych gwarantuje dużą dawkę humoru i mocnych wrażeń. Od września premiera nowego serialu Czwórki „Troje pod przykrywką”.

Dwaj byli stróże prawa i porządku, znani widzom hitu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” bracia Marek (Jędrzej Taranek) i Staszek (Piotr Miazga) Gawlikowie znaleźli się na życiowym zakręcie. Nadal oczyszczają ulice miasta, tylko tym razem w charakterze... miejskich śmieciarzy.

Wszystko się zmieni, kiedy na swojej drodze spotkają szefa tajnej komórki Agencji Bezpieczeństwa i poznają jego najlepszą oficer operacyjną, Karolinę Drzazgę (Dagmara Bąk). Dostaną od losu drugą szansę, a ich życie wypełnią adrenalina, niebezpieczne wyzwania i szalone perypetie.

Ryzykowne i niekonwencjonalne akcje, mistyfikacje i przebieranki, strzelaniny i brawurowe ucieczki, porwania i pożary - wszystko to stanie się chlebem powszednim Gawlików, którzy z powodzeniem dotrzymają kroku Karolinie i pozostałym agentom, wykazując się ułańską fantazją, mistrzostwem improwizacji oraz właściwym sobie oryginalnym poczuciem humoru, nawet w najmniej sprzyjających okolicznościach. Poleją się krew, pot i łzy, ale wszystko w otoczce gagów i zabawnych dialogów.

W rolach tytułowych wystąpią Dagmara Bąk („Wataha”), Jędrzej Taranek („Ojciec Mateusz”) i Piotr Miazga („Ślepnąc od świateł”), a obok nich Mirosław Kropielnicki („Znaki”), Barbara Jonak („Król”) i Dominik Rybiałek („Galeria”).

Reżyserem i producentem serialu „Troje pod przykrywką” jest Jakub Miszczak, a za scenariusz odpowiadają Przemysław Hoffmann i Dominik Kamiński. Zdjęcia realizowane są we Wrocławiu. Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa S.A.

  

„Troje pod przykrywką” od września w Czwórce.

Komentarze