2021-04-30

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 765: Fałszywa wygrana

0

Patrol na tropie szajki, która wykorzystuje nagrodę, aby wywabiać ludzi z domów. Ofiarą przestępców padła pewna rodzina. Czy uda się zapobiec kolejnym kradzieżom? Jak działali bandyci? Co jeszcze zdarzyło się w 765. odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na IPLA.TV.

Funkcjonariusze z piątego patrolu dostają zgłoszenie od okradzionego małżeństwa, które wygrało w konkursie wycieczkę, a po powrocie z wyjazdu zastało swój dom splądrowany. Policjantów niepokoją okoliczności, w jakich poszkodowani wygrali nagrodę. Wygląda na to, że ktoś specjalnie próbował ich wywabić z domu. Tymczasem Zapała traci kolejnych klientów. Podejrzewa, że ktoś próbuje go zniszczyć. Kto?

Lena zauważa, że Asia dziwnie się zachowuje. Wszystko wskazuje na to, że próba in vitro powiodła się i Zielińska może być w ciąży.

Kamińska i Szulc dalej współpracują nad rozwiązaniem tajemnicy śmierci Marka. Wspólnie prześwietlają życie prywatne i zawodowe denata. Kobieta dokonuje szokującego odkrycia. W tym czasie jakiś patrol zatrzymuje jej córkę Anię.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021