2021-04-14

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 753: Kierowca ze skazą

0

W drodze do pracy Góral zauważa źle zaparkowany samochód. Próbuje porozmawiać z prowadzącym, ale ten ucieka. Czy ma coś na sumieniu? Co jeszcze zdarzyło się w 753. odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na IPLA.TV.

Jackowi udaje się namierzyć auto. Policjanci z patrolu 07 jadą do firmy, do której należy wóz, ale na miejscu nie zauważają nic podejrzanego. Tego samego dnia na komendę przychodzi załamana kobieta. Twierdzi, że jej mąż zaginął. Okazuje się, że chodzi o pracownika firmy, w której policjanci byli rano...

Kolejna sprawa dotyczy pewnej sklepowej, która boi się o swoje bezpieczeństwo. Nieoczekiwanie okazuje się, że jeden z policjantów wpadł jej w oko.

Zapała i Bartosz oraz pracownicy agencji przygotowują się do prowokacji, która ma skompromitować Sebastiana. Udają się do studia telewizyjnego, w którym planują przeprowadzić całą akcję.

Góral jest bardzo zmęczony, bo musi pracować na dwa etaty, żeby spłacić długi byłej dziewczyny. Szymon ma dla niego zaskakujące informacje na temat Kaśki.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021