2021-04-08

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 749: Śmiertelne zagrożenie

0

Zbieg okoliczności sprawia, że córka Leny znajduje się w nieodpowiednim miejscu i czasie. Kiedy policjantka wraz z Emilią zatrzymują chłopaka handlującego narkotykami, jej dziecko jest w sklepie, w którym dochodzi do napadu... Co jeszcze wydarzyło się w 749. odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na IPLA.TV.

Lena ma jechać z Anią i jej koleżanką do sklepu z rzeczami dla niemowląt. W ostatniej chwili okazuje się jednak, że musi stawić się w pracy. Razem z Emilką rozpoczynają służbę. Podczas patrolu zatrzymują chłopaka, podejrzanego o handel narkotykami. Tymczasem w sklepie, do którego wybrała się córka Leny, dochodzi do napadu. Dziewczyna jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie. W akcję odbicia zakładników i schwytania bandytów angażują się Szulc i Witacki. Rozważają rozwiązania siłowe.

Tymczasem koleżanka Ani zaczyna odczuwać skurcze porodowe. Bandyci wpadają w panikę. Lena otrzymuje polecenie, żeby wyłączyć się ze sprawy napadu. Nie zamierza jednak słuchać przełożonych. Czy za niesubordynację zostanie usunięta z policji?

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021