2021-04-05

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 462

0

Walczak i Wach odkrywają tajemniczą informację o popełnionym przestępstwie. Szkopuł w tym, że autor wiadomości nie żyje... Co jeszcze wydarzyło się w 462. odcinku serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w Czwórce?

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na IPLA.TV.

Skruszony Bolo wraca do Białych Dołów i z bukietem w ręku usiłuje przeprosić gospodynię księdza, którą ostatnim razem obraził. Nieoczekiwanie starsza pani podpowie mu ciekawy trop. Doktor Głowacki wypytuje Paulinę o sprawę, w której stwierdzał zgon ofiary. Jest przekonany, że mężczyzna został zatruty tlenkiem węgla - mimo że znaleziono go w środku lasu. Paulina obiecuje się temu przyjrzeć.

Policja znajduje zwłoki niejakiego Floriana Madeja. Ktoś zastrzelił go ze strzelby myśliwskiej. Podczas przeszukania jego mieszkania Wach i Walczak trafiają na komputerze na nagranie, z którego wynika, że denat zamierzał ujawnić przestępstwo, do którego doszło w pobliskim domu dziecka. Wach i Walczak zamierzają zbadać sprawę. Kiedy odwiedzają jednego z wychowawców z tej placówki, ktoś zaczyna do nich strzelać...

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021