2021-03-31

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 460

0

Bracia Gawlikowie badają ciało kobiety, które zostało znalezione w beczce. Kim jest ofiara umieszczona w pojemniku ze żrącą substancją? Komu zależało na zadaniu okrutnej śmierci? Co jeszcze wydarzyło się w 460. odcinku serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w Czwórce?

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na IPLA.TV.

Aśka Skalska oznajmia Gawlikom, że jej rodzice wyjeżdżają w podróż, a więc ona ma wolną chatę i zamierza zorganizować imprezę. Staszek i Marek mają jej w tym pomóc. Na początek bracia odbierają z miasta pewną paczkę dla niej i szybko orientują się, że w środku jest... kokaina, którą dziewczyna zamówiła sobie na wieczór.

W pracy Gawlikowie zajmują się sprawą zwłok kobiety, jakie przypadkiem znaleziono w beczce wypełnionej żrącą substancją. Policji udaje się zidentyfikować ciało - ofiara to Małgorzata Dębina. Marek i Staszek jadą zawiadomić o wszystkim ojca dziewczyny. Ten nieoczekiwanie pyta o ich szefa i każe im do niego zadzwonić. Okazuje się, że Dębina to były policjant i dawny znajomy Kubisa. Bracia nie wiedzą, jak mu przekazać, co już odkryli: jego zamordowana córka pracowała jako prostytutka.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021