2020-10-16

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 690: Zuchwały podstęp

0

Niedźwiecki i Mróz podczas interwencji tracą... służbowy radiowóz. Co się stało? Kto wyciągnął ręce po policyjne mienie? Komu zależało na tym, aby ukraść policyjny samochód? Co jeszcze wydarzyło się w 690. odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na IPLA.TV.

Przed służbą sierżant Wojciech Niedźwiecki odwiedza brata, który w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Lekarz tłumaczy policjantowi, że okoliczności wypadku, któremu uległ Rafał, wydają się bardzo podejrzane.

Na patrolu Wojtek i Natalia dostrzegają, że ktoś leży na poboczu. Wysiadają z radiowozu i zauważają, że to manekin, a w tym czasie ktoś... kradnie ich radiowóz. Niedźwiecki i Mróz muszą jak najszybciej odnaleźć złodzieja.
W ciągu dnia załoga 06 przeprowadza też interwencję w parku, w którym ktoś napastuje kobietę. Policjantom udaje się złapać agresora - jest nim brat ofiary. Wkrótce okazuje się, że mężczyzna nie chciał zrobić nikomu krzywdy, a wręcz przeciwnie, bronił siostrę. Po służbie Wojtek wraz z Darkiem jadą w miejsce, gdzie doszło do wypadku Rafała. Dokonują szokującego odkrycia.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020