2020-04-23

Mariusz Węgłowski nie daje się koronawirusowi! Co robi?

0

Serialowy Mikołaj Białach zachęca do aktywności w ramach #zostańwdomu. Jakie pomysły na spędzanie czasu ma aktor znany m.in. z takich produkcji jak „Policjantki i Policjanci” czy „Święty” emitowanych w Czwórce? W jaki sposób Mariusz Węgłowski radzi sobie podczas pandemii koronawirusa?

Fani aktora doskonale wiedzą, że czynnie i regularnie dba o swoją kondycję fizyczną. Dowiódł tego m.in. poprzez aktywny udział oraz sukcesy w show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Teraz daje doskonały przykład, że przymusowa izolacja, w jakiej znaleźli się wszyscy obywatele, nie musi oznaczać rezygnacji z dobrej formy. I wcale nie jest potrzebny do tego klub fitness.

Mariusz Węgłowski ma pomysłowy sposób na to, żeby w domowych warunkach zachować sprawność. W myśl zasady „w zdrowym ciele - zdrowy duch” proponuje skuteczne ćwiczenia. Wszystko w ramach inicjatywy #zostańwdomu.

- Każda forma ruchu jest wskazana - twierdzi aktor. Jak widać, wcale nie musimy mieć profesjonalnego sprzętu, niczym na siłowni. Wystarczą zwykłe schody. Jak można je wykorzystać?

- To ćwiczenie może zrobić każdy i wszędzie - prezentuje kolejny pomysł na utrzymanie dobrej kondycji. Oto kilka metod, jak robić „pompeczki”. Mariusz Węgłowski jest przekonany, że mogą dać fantastyczne efekty.

Serialowy Mikołaj Białach dba również o dobre samopoczucie. Specjalnie na potrzeby akcji #zostańwdomu przygotował motywacyjną piosenkę. Ma w tym doświadczenie, bo gra w zespole i śpiewa. Czy jego utwór wpada w ucho?

Mariusza Węgłowskiego można oglądać w IPLA.TV w serialach „Policjantki i Policjanci” oraz „Święty”.

Komentarze
© TV4 2020