2020-04-09

„Święty” - odcinek 24: Żbikowski przejmuje śledztwo

0

Sierżant decyduje się na samodzielne poszukiwania zaginionej Maximy. Działanie w pojedynkę może mieć dla niego opłakane skutki. Czy skorzysta ze wsparcia, jakie oferuje mu sołtys Mikołaj Białach? Co jeszcze wydarzyło się w 24. odcinku serialu „Święty” w Czwórce?

Oglądaj serial „Święty” online na IPLA.TV.

Z Wrocławia przyjeżdża Anatol, agent gwiazd, który chce odnaleźć Maximę. Jedyny trop prowadzi do Kliniki Nowo Narodzonych, która ku zaskoczeniu wszystkich nagle została zamknięta. Sierżant Żbikowski postanawia przejąć śledztwo, ale działanie w pojedynkę może okazać się bardzo ryzykowne. Czy coś mu grozi?

Matka Czarnej popada w rozpacz z powodu swego wieku i postanawia zerwać zaręczyny z Fabiem. Ten jednak nie poddaje się i ma dokładny plan, jak odzyskać ukochaną. Czy uda mu się przekonać Czarną, żeby mu w tym pomogła?

Cała rodzina Michała szykuje się do wizyty u notariusza, jednak nagłe zdarzenie zakłóca te plany. Czy Tomkowi uda się dopiąć swego i przekonać mężczyznę, aby przepisał na niego swoją część gospodarstwa?

Białach i Magda niespodziewanie zatrzymują poszukiwany od kilku dni samochód Maximy. Nie prowadzi go jednak właścicielka...

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Święty” - odcinek 23: Romantyczna wycieczka
„Święty” - odcinek 22: Kto zwodzi córkę Kordasa?
„Święty” - odcinek 21: Policjant na usługach biznesmena
„Święty” - odcinek 20: Białach na tropie byłego sołtysa
„Święty” - odcinek 19: Lekcje włoskiego w Uroczysku

Komentarze
© TV4 2020