2020-04-03

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 43: Chyba śmiesznie? Na pewno!

0

Z czego żartował wrocławski kabaret w programie Roberta Korólczyka? Okazuje się, że zwykłe, ludzkie, codzienne sprawy mogą zapewnić wyśmienitą rozrywkę. W 43. odcinku programu „Gwiazdy Kabaretu” w Czwórce nie można było narzekać na nudę.

Oglądaj „Gwiazdy Kabaretu” online na IPLA.TV.

Drugi ślub? Dlaczego nie! Zdaniem Piotra Gumulca, Jakuba Krzaka i Krzysztofa Wilkosza, kiedy kolejny raz stajemy przed ołtarzem, możemy liczyć na więcej szczęścia i mniej emocji. Czy tak jest naprawdę? Czy kobieta wciąż kocha, kiedy mężowi rośnie „bebzol”, a pan tylko „chleje piwsko”? Jaki jest optymalny staż małżeński?

Kabareciarze zastanawiali się także, kto może zostać gwiazdą telewizji? Jakie wymagania trzeba spełnić, aby trafić do grona celebrytów? Może wcale nie jest konieczny talent, a wystarczy zwykłe palenie papierosów na ulicy i znalezienie się we właściwym miejscu i w odpowiednim czasie? Czy o wszystkim decyduje przypadek?

Teleturnieje to istna kopalnia dowcipów i żartów. Jak w parodiowaniu uczestników i prowadzących poradził sobie tercet z Chyba?

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020