2020-03-30

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 381

0

Czy nieletnią Amirę zabili rodzice? Dlaczego tak bardzo bała się ojca i matki? Śledczy muszą rozwikłać rodzinną tajemnicę. Jest tym trudniej, że dotyczy osób z innego kręgu kulturowego. Co jeszcze wydarzyło się w 381 odcinku serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w Czwórce?

Oglądaj serial „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” online na IPLA.TV.

Na korytarzu komendy Dagę Górskę zaczepia płacząca nastolatka Amira, zatrzymana za drobną kradzież w miejscowej drogerii. Dziewczynie bardzo zależy, aby o całej sprawie nie dowiedzieli się jej rodzice, których reakcji bardzo się boi.

Policyjne procedury są jednak jednoznaczne - nieletnią muszą odebrać dorośli opiekunowie. Kiedy następnego dnia zapłakana matka Amiry wraca na komendę, żeby zgłosić zaginięcie córki, Górska nie wie, co jej powiedzieć. Właśnie wraca z miejsca, gdzie znaleziono ciało dziewczyny...

Dagę i Tomka w śledztwie wspiera Bolek Kowalski, który równolegle angażuje się w pomoc Julii Pakulskiej. Razem chcą przekonać prokuratora, że niedawno zmarła koleżanka Julii wcale nie popełniła samobójstwa. Bolek rusza na poszukiwanie dowodów.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 380
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 379
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 378
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 377
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 376

Komentarze
© TV4 2020