2020-03-30

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 645: Rasistowski atak

0

Nieznani sprawcy ranili dziewczynkę. Czy przyczyną był kolor skóry ojca? Sprawą zajmują się Zatońska i Zieliński, którzy zaczynają układać sobie wspólne życie. Jakie przeszkody napotkają? Co jeszcze wydarzyło się w 645 odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj serial „Policjantki i Policjanci” online na IPLA.TV.

Zatońska i Zieliński udają się na jedno z wrocławskich osiedli, gdzie ktoś rzucił cegłą w okno mieszkania, raniąc przy tym 7-letnią dziewczynkę. Na miejscu okazuje się, że ojciec dziecka jest czarnoskóry. Wszystko wskazuje na to, że mogło dojść do ataku na tle rasistowskim.

W ciągu dnia policjanci z patrolu 07 jadąc podmiejską ulicą, nagle zauważają auto leżące w rowie. Przy samochodzie znajdują rannego 15-latka, który twierdzi, że to on prowadził. Asia i Szymon szybko orientują się, że chłopak kłamie. Pytanie - dlaczego?

Mariusz, po wyjściu z więzienia, nie może odnaleźć się w otaczającej go rzeczywistości. Jaskowska coraz bardziej martwi się o syna.

Tymczasem Zatońska i Zieliński postanawiają zamieszkać razem. Wieczorem w drzwiach mieszkania Szymona pojawia się nieoczekiwany gość... Kto to?

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 644: Tajemnicze zadanie
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 643: Zemsta ucznia
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 642: Nowa twarz Zapały
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 641: Zabić standupera
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 640: Grzechy kobiety biznesu

Komentarze
© TV4 2020