2020-03-27

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 42: W familijnym stylu

0

Urodzinowa popijawa, rodzinne tajemnice i spotkanie kumpli po latach. Czym bawili widzów członkowie grupy Ani Mru-Mru w kolejnym odcinku rozrywkowego programu „Gwiazdy Kabaretu” w Czwórce? Jakie tematy poruszyli i z czego żartowali Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek?

Oglądaj „Gwiazdy Kabaretu” online na IPLA.TV.

Co się stanie, gdy koledzy mają okazje porozmawiać ze sobą po długiej przerwie? Dlaczego tyle czasu się nie widzieli? Czy przyczyną było to, że jeden z panów siedział w więzieniu? A może zawiniła nowa miłość?

Lubelscy kabareciarze poruszyli również jakże drażliwą kwestię relacji na linii ojciec i syn. Podczas rodzinnej szczerej rozmowy, wyszły na jaw familijne tajemnice. Okazuje się, że skomplikowane koligacje mogę przyprawić o ból głowy nawet nestora rodu, nie mówiąc już o młodszym pokoleniu. Czy Tycjan był Tymonem, a Bronisław miał siostrę Bronisławę?

Nauka języków to inwestycja w przyszłość. Jeden ze skeczy dotyczył nauki języka polskiego dla obcokrajowców. Czy faktycznie największym problemem jest przyswoić sobie charakterystyczne dla kraju nad Wisłą „sz” lub „cz”?

Urodziny przyjaciela to szczególne wydarzenie. Tym bardziej, jeśli są obchodzone na lubelskim rynku. Jakie niebezpieczeństwa czyhają na świętujących mężczyzn?

Z czego jeszcze można było się pośmiać, oglądając 42. odcinek „Gwiazd Kabaretu”?

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020