2019-11-24

„Miłość na zakręcie”: Jowita znów jest na fali

0

Właścicielka autocentrum dopina interes życia. Czy akceptuje to jej mąż? Jak na biznesowy ruch zareaguje konkurencja? Czy coś jest w stanie zatrzymać dobrą passę? Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 57-60 serialu „Miłość na zakręcie” emitowanych od 25 do 28 listopada?

Oglądaj „Miłość na zakręcie” online na IPLA.TV.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 57
Martyna wyznaje Krystianowi powody swojej decyzji. Włodek i Xuan dowiadują się, że spotkanie, którego nie mogli się doczekać, może nie dojść do skutku. Xuan zalewa się łzami. Chwilowy brak czujności Darka sprawia, że jego rodzice snują dalekosiężne plany. Tymczasem Ewa ma dla Moniki niespodziankę, która wymagała małego śledztwa i niemałego sprytu. Jej trud może pójść na marne jeśli Monice zabraknie odwagi, żeby skorzystać z pomocy i rady koleżanki. Z kolei Bogdan zaskakuje Jowitę nieoczekiwanym wyznaniem.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 58
Waldka czeka w szpitalu niemiła niespodzianka. Sebastian jest podekscytowany widokiem swojego dziecka na USG. Nastrój psują mu uwagi Natalii o jego słabo płatnej i mało prestiżowej pracy mechanika. Krysia i Marian szykują bar na przyjęcie z okazji koralowych godów. Swietłana spotyka się z Martyną. Do Auto-Kawexu tuż przed zamknięciem przychodzi zakrwawiony Jurek.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 59
Igor czuwa przy łóżku Jurka w szpitalu i poznaje wstrząsające fakty z życia chłopca. Bogdan spełnia swoją obietnicę i zapowiada zmiany także w życiu prywatnym. Hania zdradza Darkowi szokującą tajemnicę. Z kolei Daria przypadkiem dokonuje odkrycia na temat Natalii i Sebastiana. Krysia i Igor przeprowadzają szczerą rozmowę. Jowita finalizuje planowaną transakcję. Po kłótni Andrzeja z Krystianem w stadninie koni dochodzi do wypadku.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 60
Darek konfrontuje się z rodziną i podejmuje decyzję o swojej przyszłości, która doprowadza do zaskakującego spotkania. Jowita czeka na transport samochodów z Austrii i jest gotowa na świętowanie finansowego sukcesu. Rozmowa z największym wrogiem uświadamia jej jednak coś, czego zupełnie nie brała pod uwagę. Sprawa Thao znajduje swój finał. W mieszkaniu Waldka dochodzi do tragedii. Jowita, Bogdan, Ania i Martyna spotykają się w dramatycznych okolicznościach.

Miłość na zakręcieod poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLI.

Zobacz także:
Kto jest kim w serialu „Miłość na zakręcie”? Poznaj postaci
Kamila Boruta: Moja bohaterka musi mieć twarde cztery litery
Karol Strasburger: Kabriolety, „dziewczynki” i wesołe życie
Jasper Sołtysiewicz: Kobiety będą rywalizować o Krystiana
Tomasz Zaród: Trzeba pozytywnie patrzeć na innych ludzi

Komentarze
© TV4 2020